МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відколи злочинці стали визначними персонами

05/31/2003 | Марко
У секції Статті вміщено матеріял під заголовком "Убивство визначного свiдка" про смерть одного з одеських міліціянтів-члена злочинного жидівського угруповання. Чи упорядник Майдану читає, що' він поміщує до читання? Якщо то перекладний матеріял, то чи не вимагати б більшої відповідальности від перекладача?
Доречно було б ужити: "важливого свідка".

Відповіді

 • 2003.05.31 | Адвокат ...

  Є до Вас дві пропозиції, шановний Марко.

  1). Не називати злочинцем людей, щодо них не було звинувачувального вироку суду.
  2). Якщо маєте снаги достатньо, то чи не залучили б Ви се до редагування текстів "Майдану"?

  Свого часу, тутечки, на "Мові", були відвідувачи, що залюбки чмирили укладачив "Майдану" щодо помилок у текстах. Одначе, на пропозицію власною працею покращити мовний рівень матеріялів "Майдану", відповідали, що не мають достатньо для того часу.

  Ви маєте цілковиту рацію, щодо вживання прикметників у цім контексті. Одначе, чи готові Ви допомогти укладачам сайту практично?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.05.31 | Марко

   Re: Є до Вас дві пропозиції, шановний Марко.

   Aвтори пишуть:
   "За нашою iнформацiєю Хмарський входив до органiзованої БАНДИ Ангерта (на псевдо Ангел), про що неодноразово ПФ «Рутенiя» повiдомляв Генпрокуратуру та Адмiнiстрацiю президента України.

   Того ж дня був заарештований працiвник карного розшуку мiського управлiння МВС Одеси Петренко В.В. i, як повiдомив прес-центр МВС вони так само входили до ЗЛОЧИННОГО угруповання Ангела.

   Якщо виходити з факту, що сам Ангерт давав iнтерв”ю телекампанії РІАК в Одесi у 1998 роцi, на захист авторитету тодішнього кандидата на посаду міського голови Руслана Боделана, то його ЗЛОЧИННЕ угруповання має значно більший авторитет, нiж президент Кучма не лише у Одесi, а й у Київi.

   Пiсля серiї вбивств, якi Мали місце після захопленням влади Боделаном, враховуючi його плідні контакти зі злочинцямi, ще на посадi Голови облдержадміністрації, Ангерт відбув певний час у Британiї, а тепер живе у Iзраїлi пiд захистом високих посадовцiв України. Вони замикають очi на ЗЛОЧИННЕ угруповання Ангерта, вони стали тією политичною групою, яка продовжує, руками Ангерта, виконувати злочиннi намiри.

   Слухаючи плiвки Мельниченка, де є запис мiж Боделаном та Президентом, логiчно вважати, що КРИМІНАЛЬНИЙ український «Ангел» має авторитет i у Кучми.

   З тієї ж логики вважаю, що пiсля свідчень Хмарського присвячених ЗЛОЧИНАМ групи Ангерта, мав місце ще один ЗЛОЧИН - його знищили не лише як учасника ЗЛОЧИННОГО угруповання, але як свiдка посадових ЗЛОЧИНІВ за фактами резонансних УБИВСТВ в Одесi (зокрема вбивство полковника СБУ Задорожного), в Українi. "

   Пане Адвокате,
   Я не адвокат, довіряю авторам і вважаю, що вони мають достатньо підстав уживати слова "злочинці", виходячи із наведених фактів. Хоча допускаю, що за деякими юридичними теоріями, особливо, американськими, найнебезпечніші злочинці можуть стати й жертвами, та ще й одержати відшкодування моральних збитків.
   По друге, укладачів Майдану чмирили справедливо, бо якщо взявся за гуж, то не кажи, що не дуж. Зголосив ся захищати Україну, то захищай безкомпромісно і її мову.
   Не знаю, чи вжив дійсно укр. приказки, і охоче сприйму критику, якщо вона чужого походження.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.05.31 | Адвокат ...

    Писати можна все, що завгодно. Пишіть і Ви!

    Subj си стосує теми про злочинців.


    Стосовно "Майдану" та його укладачив. Я не належу до них. Том не знаю усих їхніх проблем, можливостей, тощо. Але, те. що мені відомо з матеріялів, що їх уміщено на сайті, спонукає мя думати, що хлопці роблять усе, що можуть зробити. Як Ви зможете зробити більше,-- добре. Ваше сумління буде чистим, а добрі люди Вас не забудуть.

    Ото ж: чи будедете Ви допомагати у шляхетній справі поліпшення мови "Майдану", чи будете, навздогін іншим, чмирити укладачив, а сам,-- ні за холодну воду?


    P.S. Останнє прислів'я,-- певно,-- українське.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.31 | Марко

     Re: Писати можна все, що завгодно. Пишіть і Ви!

     Я як і ви розумію,що хлопцям важко, проте виправдати легковажности не можу.
     Якось дивно виходить, якщо ви не критикуєте, то ви друг Майдану, якщо ж скажеш щось неприємне, хоч і правдиве, то ти недоброзичливець.
     Не критикують тільки тих, хто нічого не робить. До критики треба бути толерантним, і прислухатися.
     Я можу підказати, як знайти помічників. Знайдуться мабуть учителі української мови, що разом зі старшокласниками чи студентами могли б це робити й зараховувати останнім як практичні заняття з культури мови й патріотизму. Є Просвіта, де могли б знайтися місцеві добровольці. Є Пласт. Є молодіжні спілки. Як це зробити технічно, не знаю.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.05.31 | Адвокат ...

      Re: Писати можна все, що завгодно. Пишіть і Ви!

      Марко пише:
      > Я як і ви розумію,що хлопцям важко, проте виправдати легковажности не можу.

      Легковажність,-- то важкий гріх. Але я не вбачаю у діях укладачив "Майдану" ознак того гріху.


      > Якось дивно виходить, якщо ви не критикуєте, то ви друг Майдану, якщо ж скажеш щось неприємне, хоч і правдиве, то ти недоброзичливець.

      Маю із Вами ся погодити. Воно так і є. З одим маленьким зауваженням: якщо та критика си відбуває не там, де її чекають. Себто:

      тут
      http://maidan.org.ua/news/index.php3?bn=maidan_draft

      або тут
      http://maidan.org.ua/news/index.php3?bn=maidan_faq

      Адреса ж "Мовного хворуму" є така:

      http://maidan.org.ua/news/index.php3?bn=maidan_mova


      > Не критикують тільки тих, хто нічого не робить. До критики треба бути толерантним, і прислухатися.

      Згоден, але "Мовний хворум",-- не красне місце для тієї критики. І надалі критику укладачив "Майдану" на цім хворумі я буду видаляти.


      > Я можу підказати, як знайти помічників. Знайдуться мабуть учителі української мови, що разом зі старшокласниками чи студентами могли б це робити й зараховувати останнім як практичні заняття з культури мови й патріотизму. Є Просвіта, де могли б знайтися місцеві добровольці. Є Пласт. Є молодіжні спілки. Як це зробити технічно, не знаю.

      Добре! Зконтактуйте си з укладачами "Майдану", розкажіть їм, що Ви можете зробити власноруч, у чим ладні допомогти порадою, тощо. Я певен, що Ваша допомога буде корисною і укладачам, і "Майданові".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua