МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Спека, мабуть...

08/25/2007 | заброда
... а може, сенильність учепилась десь у метро... балєзнь умитих вух... Ні, видать-таки, spiritual abuse з боку підступних побратимів Деркачевих, крєатіфщікаф, в ознаки дається! Бо спало на думку щось таке, від чого вона - і так благенька - ізжужмилася ще більше, що й висловити її посполитості годі.
Тож спастично-уривчасто:
1) Допіру в усім славнім місті Києво-Рарого-Олего-...-му стовбичили ті "біґморди", які лякали допитливих перехожих (ето я сєбя хвалю) "Ударом по цінаМ" в ошанівському (?) Хвуршеті.
2) Місяці вже зо два в іншому М...маркеті хтось голосом петеушниці-харашистки гугнявить про "самий широкий асортимент і найрізноманітні продукти" (слова, може, трохи інші, але за морфольогію - ручаюся).
3) Щодня в метрі разів із сто п'ятдесят, мабуть, лунко закликають "з метою запобігання придбання фальшивих" (пророків?) та навздогад застерігають прибічників кравчучок про "травмування себе".
4) С етім что-та нада дєлать!
5) Мо' тра' якусь "акцію" забацать, якийсь квазіхвлешмобспротив уробить, га? Якось в'їдливо-вічливенько дописувать, узгодивши перед тим зміст масової реакції трудящіхся і нероб вільних фахів, поштою абощо передовикам торгознавства, підказуючи канструктів?
Бо не бачити то всьо ще себе навчити можна, але не чути неподобства, які хтось із природньою для пацієнтів д-ра Есмарха інтонацією начитує з гучномовців, то вже неабияка штука!
Спасітє наші вуші!
Еге ж, певне, сенильність...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua