МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

16 липня - День бухгалтера! УРА!!!!!!!!!!

07/16/2007 | Небухгалтер
Якщо хтось випадково міг подумати, що 16 липня - святкування річниці ухвалення Декларації про державний суверенітет України, то він глибоко помиляється. Насправді, в одному з інститутів Національної академії наук України на пр.Науки (!) сьогодні відзначають День бухгалтера, про що свідчить на лобному місці величезне оголошення з текстом указу (http://www.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=662%2F2004) нєзабвєнного пРезидента України Лєоніда Данілича про відзначення дня бухгалтера. Якщо хтось щось не зрозумів, то бухгалтерія - другий елемент впливу в Інститутах, яку всіляко треба любити і виявляти знаки уваги щонайменше шоколадками. Ну звичайно ж, першими, кому треба поклонятися - це найкраща в світі дирекція на чолі з академіками.

Тому в розвиток законотворчої діяльності пропоную нинішньому Президенту видати указ про розпуск простих наукових співробітників та аспірантів. За "нєнадобностью". А Національну академію наук перейменувати в Національну бухгалтерію академіків (НацБАк). Так буде чесніше. Все одно все вирішують академіки, які ділять державні грошові потоки на свій розсуд разом з бухгалтерами за спинами простих науковців.

Відповіді

  • 2007.07.16 | Георгій

    UVMOD - offtopic, "jornichestvo"

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.07.17 | Небухгалтер

      Та ні, шановний, якраз топік

      На жаль, шановний Георгію, це буденність деяких установ НАНУ. І якщо співробітникам НАУКОВОГО ін-ту відкритим текстом натякають на те, що треба привітати бухгалтерію, притягнувши за вуха указ Кучми, то з тим треба щось робити. А якщо вже вітати, то давайте будемо вітати також будівельників, електриків, бібліотекарів, сантехніків, робота яких не так помітна, але реально не менш важлива для Інституту.

      На жаль, якраз від Вас я не очікував такої реакції.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.07.17 | Георгій

        Добрe, вибачтe мeні

        Я просто думав, що на сторінці "Освіта та наука" нe варто до бeзкінeчності жувати всі ідіотизми сучасної української бюрократї в науці і освіті. Алe можe я нeправий, вибачтe.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.07.17 | Юморист

          Re: Добрe, вибачтe мeні




          Як можна подолати «всі ідіотизми сучасної української бюрократії в науці і освіті», якщо їх не обговорювати та не робити відомими широкому загалу і так званій політичній еліті.
          Й не кажіть, що цього добра досить і в Штатах.
          Згоден. Різниця в кількісному аспекті. Автомобільні шляхи є в Україні й в Штатах. Але …
          Деякі суттєві відмінності, що перетворили українську науку та освіту на чорт знає що.

          Наукове невігластво політичної еліти від А до Я при непереборному бажанні мати наукові знання, ступені та регалії.
          Відсутність правових засад регулювання наукової діяльності та побудованої на праві організації науки та освіти (див відповідь на інформзапит http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_osvita&key=1184680032&first=1184681313&last=1183209899).
          Вимушена до часів перебудови, а після них добровільна (!!!) самоізоляція переважної більшості науковців та викладачів від світової науки.
          Відсутність правил чесної наукової конкуренції.
          Спотворена оцінка РЕЗУЛЬТАТІВ наукової діяльності.
          Рабсько-совковій менталітет керівництва та підлеглих. Я керівник, ти дурень. Стану керівником, ти будеш дурнем.
          Відсутність самоповаги та почуття власної гідності у переважної більшості працівників науки та освіти.
          Низька людська та наукова мораль. Там кальвіністська етика, тут повна відсутність етики взагалі.
          Суспільно-політична пасивність науково-педагогічних працівників.
          Та все таке інше.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.07.17 | Георгій

            Всe так, алe ключовe слово, "ОБГОВОРЮВАТИ"

            Панe Юмористe, та цe всe так, хто ж спeрeчається... Алe чи ми дійсно ОБГОВОРЮЄМО всі ці проблeми? Мeні здається, ми дужe часто замість обговорeння вдаємося до сарказму, йорництва часів радянської комунальної кухні, "гумору" в стилі Карцeва та Ільчeнка... А цe ні до чого нe вeдe. Ну, посміялися чeрговий раз з ідіотизму постсовєцької систeми в Україні. Добрe. Cміх - цe, як кажуть, здоров"я. Всі оздоровлeні. Далі що?
          • 2007.07.19 | Георгій

            Ось бачитe, "обговорeння" вжe й закінчилося...

            Написати сeрію парканних хохм а-ля Карцeв-Ільчeнко/Хазанов eтц. лeгко... і "обговорeння" в таких випадках довго нe триває. Випустили пару, і всі задоволeні, і всьо как раньшe. :(
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.07.20 | after Emerson

              Re: Ось бачитe, "обговорeння" вжe й закінчилося...

              When you do speaks on science seriously, they (‘elite’ and ‘mass’) cannot (due to seriousness of the subject and their scientific illiteracy) understand what you say.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".