МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Осьо ось луччи почитайте

02/13/2008 | Олена Весел
Мимі прийшла і вам позичу:) Може кому знадобиться;)


Фонд Східна Європа, ОБСЄ та “Теленор” підтримають місцеві проекти з енергозбереження

Фонд Східна Європа, Координатор проектів Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні та “Теленор” оголошують конкурс проектів на участь у програмі “Енергоефективність: місцеві партнерські ініціативи”. Мета програми—залучити громаду, владу та бізнес до співпраці для покращення енергоефективності на місцевому рівні.

Проекти-учасники конкурсу можуть бути орієнтовані на популяризацію енергоощадних технологій на обласному та місцевому рівнях; аналіз можливостей енергозбереження та використання нетрадиційних джерел енергії, розробку програм підвищення енергоефективності; проведення кампаній з метою залучення ресурсів громад до проектів енергозбереження; реалізацію пілотних проектів у галузі енергозбереження, розробку механізмів оцінювання ефективності проектів енергозбереження та застосування альтернативних джерел енергії. Максимальний розмір гранту—200 тисяч гривень.

Подавати заявки на участь у конкурсі можуть недержавні неприбуткові організації зі статусом юридичної особи в партнерстві з місцевими органами влади зі всіх областей України. Проекти треба надсилати до 3 березня на адресу Фонду Східна Європа у Києві: 03150, Україна, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55, 3 поверх. Більше інформації можна отримати за тел: +38044 200-3824; 200-3826; 200-3827, або на www.eef.org.ua.

Фонд Східна Європа—член мережі Фондів Євразія. Починаючи з 1992 р., Фонд Євразія інвестував понад $290 млн., наданих урядом США, та $80 млн. з інших джерел фінансування у більш як 8400 грантів та проектів технічної допомоги у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Молдові, Росії, Таджикистані, Туркменістані, Україні та Узбекистані.

Фонд Східна Європа—приватна неприбуткова організація, підтримка якої здійснюється Агентством США з міжнародного розвитку через Фонд Євразія та іншими донорами – урядами, фондами, корпораціями та приватними донорами. З січня 2008р. ФСЄ сприятиме громадянському, соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу. Більше про Фонд: www.eef.org.ua. Реалізація даного повідомлення стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд Євразія несе відповідальність за зміст цього документа; точка зору, відображена в даному документі, може не збігатися з точкою зору Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) чи Уряду США

Відповіді

  • 2008.02.13 | Skapirus

    Могла б і в новини поставити

    Лише питання: кому це потрібно, і чи не зведеться вся затія до банального проїдання коштів "недержавними неприбутковими організаціями зі статусом юридичної особи"?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.02.14 | Олена Весел

      З цього приводу я тебе ще раз відправлю

      до Ботанічного саду, де в тому числі за гроші хабарників з УНТЦ ти зможеш руцями полапати дуже багато чого з того, що зробили українські вчені в області енергозбереження та відновлювальних технологій. І покататись на сонцемобільчику... бі-бі!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.02.14 | Skapirus

        Я знаю і пам"ятаю

        Біда в тому, що вони на вихідні не працюють, а в будні я прив"язаний до свого місця на роботі. Як знайти "вікно" - я не знаю.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.02.14 | Олена Весел

          Відпустка...

          а ще має бути законно наданий бібліотечний день
      • 2008.02.14 | apolo

        Re: Оленi Весел

        >> за гроші хабарників з УНТЦ
        come on Olena, it never happens. Evrything is strategic -pretty much.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.02.15 | Олена Весел

          Шо невер хепенс?

          Винаходів у Ботанічному саду нема? Ню-ню... гетага не можєт біть патамушта гетага німожєт біть нікада


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".