МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На базі Харківського університету буде українсько-російська лабораторія

02/06/2011 | unian.net
06.02.2011 20:59 , ОСТАННІ НОВИНИ

На базі Харківського університету буде українсько-російська лабораторія

На базі Харківського національного університету ім. Каразіна буде створено першу українсько-російську лабораторію спільних досліджень.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив журналістам Генеральний консул Російської Федерації у Харкові Всеволод ФІЛІПП.

За його словами, Харківська область має великий науковий потенціал, що є передумовою широкої співпраці, зокрема, з сусідньою Бєлгородською областю.

«Для нас дуже важлива співпраця у сфері спільних досліджень, що ведеться на базі вищих навчальних закладів двох областей», - сказав В.ФІЛІПП.

За його словами, наразі «триває робота над створенням українсько-російських лабораторій в галузі спільних досліджень у сфері нанотехнологій, охорони довкілля, медицини, а також у сфері мас-медіа».

Дипломат повідомив, що першу спільну лабораторію буде створено на базі двох вишів - Бєлгородського державного університету та Харківського національного університету імені Каразіна.

http://www.unian.net/ukr/news/news-419877.html

Відповіді

  • 2011.02.06 | Сергій Вакуленко

    Прорив!

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.02.06 | ziggy_freud

      українсько-російський. Що будуть досліджувати, неважливо.

      головне, що науковці Братніх Країн знову разом.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.02.07 | Сергій Вакуленко

        Re: Що будуть досліджувати, неважливо.

        Досліджувати будуть у найкращому разі, підозрюю, за Йогансеном:

        "... компанія веселих молодих людей, февдалів і буржуа, подорожувала була по території бувшої Російської імперії з метою: з'ясувати точно й детально, яка закуска найкраща до горілки. У кожному пункті їхньої подорожі молоді февдали і буржуа випивали, закушували місцевим способом, а бувши рознесені по своїх нумерах лакеями, другого ранку акуратно записували свої враження від закуски і наскільки вона полегшувала саму справу випивання. На жаль, революція не дала їм змоги надрукувати свої висновки, і люди не знатимуть повік, яка закуска до горілки найкраща, чи рибець озівський, чи оселедець каспійський, чи пельмені сибірські"


        Або ще отаке з класики спадає на думку:

        ЛОПУЦЬКОВСКИЙ: Это прелесть! Когда я в 32-м году вояжировал из Чернигова в Воронеж, то проезжая вашу деревню, любовался вашею природою и кое-что от метил в своем журнале.
        ШПАК: Вы ведете свой журнал?
        ЛОПУЦЬКОВСКИЙ: Ежедневно и со всею подробностью. Записываю где был, что видел, слышал, с кем что говорил и даже мыслил.
        ШПАК: Это, должно быть, полезно?
        ЛОПУЦЬКОВСКИЙ: Прелесть, как полезно! Вообразите, что во время мого вояжа в Воронеж на обратном пути в Чернигов я, заглянув в мой журнал, наперед знал, где буду ночевать и что найду к ужину.
        ШПАК: Вы только к Воронежу изволили путешествовать?
        ЛОПУЦЬКОВСКИЙ: Нет, я прежде проехал не к Воронежу, а в самый Воронеж, на Дворянскую улицу, а потом уже выехал из Воронежа обратно в Чернигов. Туда я сделал 645 верств и в обратный путь столько же точно.
        ШПАК: Не по делам ли службы был ваш вояж?
        ЛОПУЦЬКОВСКИЙ: Никак-с нет-с. Я налицо никогда не служил, а вояжировал я, чтобы любоваться природою... Я очень люблю природу, а особливо различную.
        ШПАК: В деревне занимаетесь хозяйством?
        ЛОПУЦЬКОВСКИЙ: Занимаюсь, и устраиваю его по новой методе, слышанной мною от одного проезжего на пути, когда я вояжировал в Воронеж. Метода очень хороша, но я ее не понял и часто сбиваюсь.
    • 2011.02.07 | Аналітик

      Нова тактика повернення України

      Ще у передвиборчий період публікувалась доповідь одного з російських аналітиків кгбшного походження.

      Він назвав марною тратою грошей здійснюване до того фінансування різноманітних проросійських організацій в Україні та пропонував інший підхід - налагодження горизонтальних контактів в усіх сферах суспільного буття між росіянами й українцями: на рівні вузів, цехів, заводів, областей і т.і.

      Там же пропонувалось відпрацювати спеціальні інструкції для росіян, що будуть здійснювати такі контакти.

      А щодо пользи наукових звязків, та вперед, якщо це не спосіб замкнути науку виключно на російському інформаційному просторі.

      Бо самі вони свою науку оцінюють дуже критично.

      Так, їхній міністр оборони сказав, що їх ВПК не втратив здатність виробляти високотехнологічну зброю, тож РФ закуповує навіть броньовики в Італії, кораблі - у французів, безпілотники - в Ізраїлю.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.02.07 | Аналітик

        Помилка - ВПК втратив, частку "не" викиньте



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".