МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УЛЬТИМАТУМ фермера Архіпова Сергія Олександровича

06/19/2002 | Михайло Свистович
Президенту України Л. Д. Кучмі
Секретарю Ради національної безпеки та оборони України Є. К. Марчуку

фермера Архіпова Сергія Олександровича

УЛЬТИМАТУМ

Я, Архіпов Сергій Олександрович, фермер з Миколаївщини, з повною відповідальністю заявляю про те, що беззаконна та антинародна політика владних структур перетворює державу на відстійник кримінальних “хаз” та “малин”, очолених і підтриманих правоохоронними органами, де панівна верхівка та силові структури бачать себе “паханами”. Методичне знищення фермера Архіпова кримінальними угрупованнями за допомогою міліції, прокуратури, податкових органів та судів, мого фермерського господарства та майна співвласників КПСП “Михайлівське” Новобузького району, де я також є співвласником, брутальне, беззаконне, антидержавне ставлення правоохоронних органів і влади до людей праці, людей високого громадянського обов’язку. Тому я, пройшовши всі етапи відстоювання своїх конституційних прав, сьогодні голодую на майдані Незалежності 20 діб. За цей час отримані відверті та цинічні відписки від Генпрокуратури та Апеляційної Палати Верховного Суду України, ігноруються мої вимоги МВС, Генпрокуратурою, Кабінетом Міністрів та Адміністрацією Президента. Зваживши на всі ці обставини, я, Архипов Сергій Олександрович, українець, громадянин України 1956 року народження, освіта вища гуманітарна, батько двох синів та дід двох онуків


ЗАЯВЛЯЮ:

свою боротьбу на захист своїх конституційних та майнових прав буду вести до повної перемоги. Не дозволю глумитися правоохоронним органам над моєю власністю та власністю співвласників. Не дозволю топтатися по моїй честі, гідності та діловій репутації. Не дозволю на Україні процвітанню беззаконності та корупції, покриттю криміналітету правоохоронними органами, перетворенню держави у криміналізований відстійник, очолений правоохоронними та вищими посадовими особами держави.

Акція голодування вочевидь засвідчила те, що державні владні структури відокремилися від бід та негараздів народу, віддали народ на пограбування та знедолення чиновникам різних рангів. Життя і здоров’я людини для них не є цінністю, яку захищає Конституція України. Антидержавницькими діями влада стимулює ескалацію насильства до трудового народу, до людей, небайдужих долі України. Моє 20-добове голодування підтверджує самі найгірші висновки трудового народу – неспроможність влади вести боротьбу з організованою злочинністю, корупцією та беззаконням. Мої приклади та факти віддзеркалюють саме такі висновки. Конституційним, законним, мирним шляхом, у цій криміналізованій державі вирішення проблем є нереальним.

Вищими органами державної влади кинуто виклик українському народу. Я, представник цього приймаю цей виклик і тому виставляю
УЛЬТИМАТУМ:

До 22 червня 2002 року Президенту України Л. Д. Кучмі та секретарю РНБОУ Є. К. Марчуку знайти можливість і дати згоду на особистий прийом фермера Архіпова С. О.

Залишаю за собою право для захисту майнових і громадських прав скористатися знаннями, набутими у лавах Радянської армії.

Беру на себе відповідальність тільки за свої дії (провокації правоохоронних органів, а також інших осіб від себе відкидаю).

Заздалегідь приношу свої вибачення тим, хто вільно або невільно буде втягнутий у конфлікт.

18 червня 2002 року


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua