МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЗВЕРНЕННЯ Спілки офіцерів України до офіцерів Збройних Сил, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України

09/11/2002 | Михайло Свистович
ЗВЕРНЕННЯ Спілки офіцерів України до офіцерів Збройних Сил, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України


Шановні колеги! Дорогі побратими!

Українська держава наприкінці ХХ століття постала на політичній карті світу завдяки мільйонам звитяжців, які мученицьким шляхом пронесли хрест любові до України на Голгофу її незалежності. Трьохсотлітній літопис козацького війська став однією з найяскравіших сторінок світової історії, з Хортиці “розлилася воля на всю Україну”.

Сьогодні доля України як демократичної, правової, суверенної держави знову під загрозою. Саме нам, вірним синам козацького роду, треба боронити Неньку від “славних прадідів великих правнуків поганих”, аби не допустити перетворення волелюбного українського народу на німих рабів, безнаціональних покірних кріпаків.

Купка злочинних можновладців на чолі з Президентом України Леонідом Кучмою терором, залякуванням та шантажем, підкупом та вбивствами узурпувала владу заради власного збагачення. Більшість громадян існують за межею бідності, українські офіцери, загнані в жалюгідні умови, стали заручниками корумпованої влади.

Кучма давно втратив моральне право бути і Президентом, і Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України.

Не ганьбіть себе, своїх дітей та онуків служінням злочинцям, їм місце - у в’язниці! Ми варті кращого життя і кращої долі, тож вийдемо на вулиці 16 вересня під єдиним гаслом: “Кучму - до суду, до влади - чесних та мудрих людей!”

Ми присягали на вірність Українському народові і Державі, тому будьмо в цей день разом зі своїм народом. Не заплямуйте честь офіцера ні думками, ні ганебними діями. Не мовчіть, майбутнє залежить від Вас!

Життя - Україні, Честь - нікому!


Народний депутат України,
голова Спілки офіцерів України,
полковник Григорій Омельченко


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua