МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення УРП "Собор" Повстань, Україно!"

09/17/2002 | Михайло Свистович
ПОВСТАНЬ, УКРАЇНО!

Дорогі співвітчизники!

Вчора, 16 вересня, сотні тисяч наших співвітчизників вийшли на вулиці й площі всіх міст України, щоб сказати: так далі жити не можна. Мирну акцію протесту організували Блок Юлії Тимошенко, Соціалістична партія України, Комуністична партія України та Блок Віктора Ющенка «Наша Україна», - тобто ті політичні сили, за які разом проголосували 60% громадян на виборах 31 березня. Понад сто тисяч киян і посланців усіх регіонів зійшлися на Всеукраїнські народні збори на Європейській площі столиці. Вони одноголосно ухвалили: повноваження дискредитованого президента Л.Кучми, який особисто відповідає за розвал України й злидні її народу, повинно бути негайно припинено.

В зверненні до Л.Кучми учасники зборів заявили: якщо у Вас залишилася хоч крапля совісті і відповідальності, Ви маєте скласти свої повноваження. Це звернення від імені всіх присутніх підписали Віктор Ющенко, Петро Симоненко, Олександр Мороз, Юлія Тимошенко. Голові Української республіканської партії «Собор» Анатолію Матвієнку стотисячною громадою було доручено вручити це звернення особисто Л.Кучмі.

Знаючи, як часто наша влада раніше обдурювала людей, учасники акції протесту вирішили не розходитися, поки влада не відреагує на їхні вимоги. Вони розбили понад 120 наметів на вулицях поблизу Адміністрації президента. Все це робилося з дотриманням громадського порядку, виключно мирними засобами.

Однак сьогодні, о 4 ранку міліція почала брутальне силове знесення наметового містечка. Побито й заарештовано десятки людей. Ця сваволя чинилася на очах народних депутатів, численних журналістів.

Цим владний режим Кучми фактично оголосив відкриту війну українському народові. Але в цій війні переможе народ.

Дорогі співвітчизники! Не будьмо байдужими! Виходьмо сьогодні о 17 годині на Майдан Незалежності, щоб разом з учасниками акції «Повстань, Україно!» сказати: «Ні - фашизму в Україні!»


Центральний провід
Української республіканської партії «Собор»


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua