МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Проект Постанови про імпічмент президента (внесений Г. Омельченком)

09/20/2002 | Майдан-Інформ
“19” вересня 2002 року

Проект

Вноситься
народним депутатом України,
головою Тимчасової слідчої комісії
Омельченком Г.О.П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про початок процедури усунення Кучми Леоніда Даниловича з поста Президента України в порядку імпічменту та утворення Спеціальної тимчасової слідчої комісії

Відповідно до статті 111 Конституції України Верховна Рада України
п о с т а н о в л я є:

1. Розпочати процедуру усунення Кучми Л.Д. з поста Президента України в порядку імпічменту.

2. Утворити Спеціальну тимчасову слідчу комісію для проведення розслідування діянь Президента України Кучми Л.Д. у такому складі: Омельченка Григорія Омеляновича, Головатого Сергія Петровича – фракція блоку Юлії Тимошенко (решта членів Комісії пропонується іншими депутатськими фракціями і групами).

3.Включити до складу Спеціальної тимчасової слідчої комісії спеціального прокурора Шишкіна Віктора Івановича і спеціальних слідчих Єрмака Анатолія Васильовича та Жира Олександра Олександровича.

4.Управлінню справами Верховної Ради України забезпечити організацію діяльності Спеціальної тимчасової слідчої комісії та фінансування витрат, пов’язаних з відрядженням за кордон членів комісії, а також працівників правоохоронних органів і експертів-фахівців, залучених до роботи Комісії.

Голова
Верховної Ради України
В.ЛИТВИН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua