МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення першого міністра оборони України Костянтина Морозова

09/23/2002 | Михайло Свистович
Дорогі побратими!
Солдати і матроси, курсанти військових училищ!
Прапорщики і мічмани!
Офіцери, генерали і адмірали Збройних Сил України!


Український народ в мирних акціях протесту вимагає від влади визнати його права, розпочати діалог з суспільством. Громадяни України протестують проти нездатності влади вивести країну з кризи, яка щодня загострюється.

В такій напруженій ситуації не можна виключати спроб окремих політичних сил використати Збройні Сили проти свого народу.

Закликаю вас не піддаватися на такі провокації. Від серпня 1991 року українські військові завжди були разом з народом. Сьогодні, коли український народ конституційними засобами добивається від влади відповідальності за стан країни, Збройні Сили України повинні поважати його волю.

Ми з вами присягали на вірність саме народу України, а не будь-кому персонально.

Жоден наказ про використання Збройних Сил проти народу не повинен виконуватись. Лише злочинець може віддати солдату наказ застосувати зброю проти свого народу. Немає виправдання тому, хто такий наказ виконає.

Кожен з нас дав урочисту клятву ніколи не зрадити народ України. Ця клятва має визначати дії кожного з нас в теперішній кризовій ситуації.


З повагою до вас і вірою у вас,Генерал-полковник Костянтин Морозов,
перший Міністр оборони України.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua