МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

звернення щодо проведення референдуму і так званого народного обговорення ініціатив “пана Гаранта”

04/07/2003 | Майдан-ІНФОРМ
ЗВЕРНЕННЯ (щодо проведення референдуму і
так званого народного обговорення ініціатив “пана Гаранта”)

Українців черговий раз намагаються поставити перед вибором без виборів. Так звані ініціативи пана Гаранта по переходу України до парламентсько-президентської моделі правління подаються підконтрольними ЗМІ як не що інше, як “велике благо” для всього українського народу.
Кучма, який протягом усього свого керування тільки і робив що просив, вимагав додаткові повноваження для здійснення своїх доленосних реформ. Результати роботи пана Гаранта відчуває кожен українець, який ще залишається в Україні.
Тепер “захисник” конституційних прав і свобод громадян України, батько української економіки... пропонує українцям чергову аферу. “Ось вам нова кістка - погризіться, покричіть, а результат буде по-моєму”.
У жодної мислячої людини не виникає іншої реакції, як заперечення будь-якої пропозиції що виходить від Президента, бо:
· бажання посилити свою владу через введення Верхньої Палати парламенту (яку він сам фактично буде призначати) він видає за відмову від своїх повноважень;
· бажання розвалити Україну на удільні князівства через введення двопалатного парламенту видає за захист регіональних інтересів.
· перегляд Конституції України дає можливість пану Гаранту на другий день після референдуму заявити усім українцям, що за новою Конституцією він ще не обирався і це дає йому “законну” підставу обиратися ще декілька разів. Це означає пожиттєве президентство теперішнього “захисника прав і свобод простих громадян, гаранта незалежності держави і її економічного процвітання”.

Звертаємось до політичних партій, громадських організацій, українських діячів культури, освіти, духовенства будь-які обговорення пропозицій Президента мають перетворитися на акції недовіри як теперішньому Президенту, так і його ставленикам на місцях.
Під час референдуму, який так чи інакше відбудеться, відмовитись голосувати по суті конкретних питань, а на бюлетенях висловити недовіру Президенту і його команді.

Чергову провокацію пана Гаранта ми маємо повернути проти нього і його посіпак.

Володимир Лесик

Сергій Неділько Самостійна Україна

Олег Медуниця Молодіжний Націоналістичний Конгрес

Мирослава Смірнова Молодий Рух


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua