МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЗВЕРНЕННЯ мешканців Одеської області – активістів помаранчевої революції

02/28/2005 | Михайло Свистович
ЗВЕРНЕННЯ
мешканців Одеської області – активістів помаранчевої революції

Голові Одеської обласної державної адміністрації
пану Цушку Василю Петровичу

Шановний Василь Петрович!

За нашими даними, Вами сьогодні, на посаду заступника голови Одеської обласної державної адміністрації розглядається кандидатура Кучука М.І. Ця інформація нас дуже непокоїть, бо деякі факти, що відомі широкій громадськості, примушують нас публічно сумніватись в доцільності такого призначення.

Дозвольте їх нагадати:

1994 рік – Кучук М.І. є довіреною особою Кучми, виконує обов’язки керівника передвиборчого штабу Кучми в м. Одесі, в нагороду за це отримує від Кучми іменний годинник.

1998 рік – щодо Кучука М.І. відкрито карну справу за фактами зловживань у зв’язку з побудовою «Грецького будинку» (по цій справі був засуджений Сергій Корєнєв, а Кучук М.І., завдяки особистому проханню Гринєвецького, відповідальності уникнув).

1999 рік – працював в обласному штабі Кучми на президентських виборах. У тому ж році – в. о. голови Білгород – Дністровського міськвиконкому, був звинувачений в фальсифікації виборів міського голови.

2000 рік – член обласного штабу з проведення так званого «референдуму», ініційованого Президентом Кучмою. Масштаби фальсифікацій під час його проведення відомі всім.

2002 рік – працював в передвиборчому штабі кандидата в народні депутати України по 134-му виборчому округу м. Одеси від провладного блоку «За ЄдУ».

2004 рік – один із керівників штабу провладного кандидата Кіссе А. І. на довиборах у ВР по 136-му виборчому округу м. Одеси. Виступав проти кандидата, що підтримувався Віктором Ющенком. Влітку того ж року, розпорядженням Петра Порошенка, був включений в склад Одеського регіонального штабу Віктора Ющенка.

За цей час вніс розлад в роботу штабів Віктора Ющенка в Одеській області, розколов Приморський штаб м. Одеси, третирував Київський штаб м. Одеси. Відзначився введенням в склад виборчих комісій сумнівних та випадкових людей, чим дезорганізовував роботу представників Віктора Ющенка у дільничних та територіальних виборчих комісіях та завдав чималої шкоди чесності виборчого процесу.

Ні в якому разі не нав’язуючи Вам власні кадрові рішення та виходячи з вищеперелічених фактів, на нашу думку, було б доцільно ретельно вивчити кандидатуру Кучука М.І. та зважити всі «за» та «проти» щодо претензій цієї особи на посаду в структурах Одеської державної адміністрації.

Також пропонуємо Вам визначитися із питанням представництва Кучука М.І. в роботі Погоджувальної кадрової комісії Одеської області у зв’язку з невизначеністю його статусу та політичної орієнтації.

Сидоренко Андрій Леонідович
Іванов Юрій Борисович
Пікалов Денис Олександрович
Бабін Володимир Володимирович
Паламарчук Олеся Олександрівна
Латіков Артем Михайлович
Журенко Ольга Миколаївна
Поліщук Вадим Юрійович
Чечін Максим Валерійович
Гуменюк В’ячеслав Сергійович
Азаренко Марія Самойлівна
Коваль Галина Ярославівна
Журенко Павло Олександрович
Рябіщук Поліна Сергіївна
Усанін Віталій Михайлович


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua