МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сергій Чумак: "Оголошую голодування на знак протесту проти свавілля влади у Вінниці"

03/04/2005 | Таня
Шановні вінничани, вінницька владо!

Народ встає з колін. Проте, більшість людей ще боїться захищати власні конституційні права. Це - головна причина вінницького безпрєдєлу. Наслідки такого стану речей гнітючі. По перше, в руках свіжоперефарбованих кучмістів та їх прислужників в демократичному камуфляжі залишилась уся повнота влади в краї. По друге, правоохоронні органи (особливо прокуратура) прикривають владних мужів з кримінальними манерами від караючого меча Закону. Приклади? Будь ласка!

Приклад перший. Президент України Віктор Ющенко гарантував, що кожен чиновник відповість за порушення Закону України “Про вибори Президента України”. Але вінницька прокуратура досі не порушила кримінальної справи проти начальника обласного управління охорони здоров’я Миронюка. Вона навіть не перевірила діяльність цього посадовця під час виборів. Вінницька міліція гальмує розгляд справи за фактом виявлення в гаражах авторемонтного підприємства обласного управління охорони здоров’я машини з приватними номерами, забитої агітаційними матеріалами за Януковича. Я надав співробітникам УБОЗу оперативні дані, що ця машина може бути власністю колишнього заступника голови обласної державної адміністрації Фолюшняк і що захована вона за наказом Миронюка.

Суть поведінки правоохоронців нам пояснили в обласній прокуратурі. Мовляв, “ваш Ющенко ж переміг”, то чого вам іще треба? Ви ж виступаєте проти прокуратури, то чому ми вам повинні допомагати? Отже за їхньою логікою ми, учасники Помаранчевої Революції – злочинці і нас потрібно “мочити”!!! Виходить, що прокурори ведуть нещадну боротьбу лише проти тих, хто стоїть на сторожі Закону! Але вислів “ваш Ющенко” просто вражає. Отже, вінницькі правоохоронці і сьогодні не визнають Ющенка Президентом України! Натомість вони допомагають Миронюку “організовувати” своїх підлеглих та “ручні” профспілки для шантажу нової влади акціями непокори, якщо губернатор звільнить цього медичного Кучму.

Сьогодні, між іншим, губернатор Домбровський, демонстративно зірвавши нашу зустріч, яку сам призначив мені на 9.00, дав мені таким чином остаточну відповідь щодо справи Миронюка.

Приклад другий. Перебування на посаді керівника компанії “Вінницяобленерго” Олега Ковтуна – медведчуківця й кучміста. Замість порушення проти нього кримінальної справи за фактами можливого порушення ним Закону України “Про вибори Президента України” “слуги закону” стережуть спокій цього місцевого енергетичного Кучми вдень і вночі, дозволяють йому безсоромно називати себе ледь не героєм Помаранчевої Революції. А та прокуратура, яка так ненавидить “нашого Ющенка”, замість того, щоб повернути колективу Обленерго дитячий садок, медичний пункт, готель та ресторан провокує цього діяча на подальші “геройства”. Взагалі, місцеві правоохоронці ставляться до чесних вінничан як до “людського пилу”. Вони досі й гадки не мають розбиратися з причинами, виходячи з яких Ковтун викинув на вулицю працівників Центрального підприємства електричних мереж. Отже, свідомо чи несвідомо фактично “дахуючи” Ковтуна, вони спонукають його і далі безкарно чинити безчинства й змушують вінничан ще дужче боятися ковтунів, моронюків тощо.

Приклад третій. Асоціація “Маршрут” за мовчазної підтримки правоохоронців тероризує вінничан і міську владу. Ці знахабнілі монополісти на ринку перевезень протизаконно підняли ціни на проїзд. А що прокуратура? Втрутилась? Боже збав! Вона просто спостерігає як шкуродери збиткуються над городянами.

Медичний Кучма Миронюк цінично запитував з екрану телевізора, чому лише “Чумацький Шлях” послідовно намагається очистити наш багатостраждальний край від таких як він? Чому інші партії та громадські організації мовчать? Йому невтямки, що ми обстоюємо конституційні права вінниччан. Він же звик до іншого. До поведінки, яка в нашій області називається “синдром НРУ”. Суть його в тому, що вінницький Рух бореться не за права людини, а за посади і служить тим, хто дає гроші. Він захищає порушників закону – асоціацію “Маршрут”, пропонує у 2002 році свої послуги Юрію Іванову за півмільйона грн. За цією, оприлюдненою в газеті “33 канал” інформацією вінницькими правоохоронцями досі не порушено кримінальної справи!!! От тому НРУ та різні сохацькі мають змогу безкарно вводити в оману громадськість щодо свого вкладу в перемогу Віктора Ющенка. Ось чому їм не треба боятись відповідальності за свої дії. Ось чому рухівець Щербань рветься на гору медичного олімпу. Ці люди не здатні до серйозної роботи чи політичної боротьби. Вони фактично служили попередньому режиму і, остаточно збанкрутувавши сьогодні, в безсилій злобі невиразно лякають нового губернатора писками про якусь помсту, якщо їм не вділять посадочок в облдержадміністрації.

“Чумацький Шлях” посади не цікавлять. Ми захищаємо вінничан від сваволі влади і різних шкуродерів, які називають себе підприємцями. Ми захищаємо Україну від антидержавних дій різних там вітренків та корчинських. От за це вінницькі правоохоронці звинувачують активістів “Чумацького Шляху” в порушенні закону. Ви вдумайтесь у те що відбувається! “Чумацький шлях” – чинить злочин, а Ковтун, Вітренко, Миронюк та Корчинський це люди честі, патріоти і захисники Вітчизни. А вінницька СБУ, яка невідомо чим займається на гроші платників податків, вимагає, щоб не вона, а “Чумацький Шлях” розслідував обставини спроби антиконституційного перевороту в Україні. Але про переворот заявили не ми, а Комітет Національного Порятунку і сам Віктор Ющенко!

Такою є рельна ситуація на Вінниччині. Кучмізм і кучмісти дають свій останній бій новонародженій українській політичній нації.

Отже, виходячи з цієї ситуації, я, Сергій Чумак, оголошую сухе голодування.

Нарешті будуть розставлені усі крапки над “і”! Вбивши мене, влада покаже своє справжнє обличчя. А вінничани, на очах яких усе це відбуватиметься, піднімуться проти перефарбованих кучмістів і нарешті почнуть захищати свої конституційні права. Я переконаний, що тільки конкретною дією ми зможемо очистити нашу Вінниччину від тих, кого Віктор Ющенко назвав “бандитами при владі”.

Слава Україні!

м. Вінниця, 4 березня 2005 року

Голова Вінницької обласної молодіжної

організації “Чумацький Шлях” Сергій Чумак


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua