МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення лікарів ВП СМЧ-2 ДП НАЕК "Енергоатом" до Прем'єр-Міністра

03/09/2005 | otar
Шановна Юлія Володимирівна!

Звернутись до Вас вдруге змушують обставини, що виникли навколо нашої проблеми. 28.02.2005р. о 00-52 на сайті maidanua.org на Ваше ім`я було розміщено відкритого листа лікарів м.Южноукраїнська до свого колишнього начальника. Дякуючи поразумінню з боку місцевої влади і керівництва ВП ЮУ АЄС ДП НАЕК "Енергоатом" листа було надруковано у найближчих номерах місцевих засобів масової інформації.

Але замість аналізу обставин на місті подій керівництво відомчого департаменту НАЕК вдалося до телефонних перемов, котрі ще раз переконали нас в тому, шо авторітарного екс-керівника нам знову нав`язують, не вдаючись до разв`язання проблем нашого колективу із 640 осіб. Цинічні заяви про те, що "час и влада лишаються незмінними", змушують нас знову звернутися до Вас. Стахорська О.В. не лише відчуває себе повновладною господаркою, а й продовжує поповнювати колекцію своїх нагород. 04.03.2005р. вона оголосила про нагородження себе, як начальника ВП СМЧ-2, Почесною грамотою Президента ДП НАЕК "Енергоатом". Процедурою прозорого висунення кандидатур знову було знехтовано. Стахорську О.В. не збентежила навіть відсутність офіцийного призначення ії на посаду начальника названої структури.

Сподіваємось на Ваше втручання по суті викладенних проблем.

Лікарі ВП СМЧ-2 ДП НАЕК "Енергоатом"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua