МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення конференції Кримського відділення Спілки офіцерів України до владних структур та громадян Автономної Республіки Крим

03/10/2005 | otar
Звернення конференції Кримського відділення Спілки офіцерів України до владних структур та громадян Автономної Республіки Крим


09.03.2005 року


Ми, учасники конференції кримського відділення Спілки офіцерів України, заявляємо про підтримку програми та дій Президента України В.А. Ющенка по реформуванню силових структур держави та по очищенню їх від корупції, посиленню правового та соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей.
Ми звертаємо увагу керівників силових структур на необхідність врахування особливостей Автономної Республіки Крим, на очищення півострова від бандитизму та корупції. Сьогодні, в Криму, в силових структурах потрібні радикальні кадрові зміни. Інакші існує велика небезпека консервації старих керівників, які заплямували свій мундир корупцією та зловживанням службовим становищем.
Ми підтримуємо Президента України у його намірах провести в нашому суспільстві демократичної реформи й наблизити вступ України до Європейського Союзу та НАТО.
За нових соціально-політичних умов кримське відділення Спілки офіцерів України зобов’язується стати інституцією громадянського суспільства й служити інструментом цивільного контролю за силовими структурами півострова
Звертаючи на вищезазначене, конференція кримського відділення Спілки офіцерів України ухвалила:
1. Запропонувати Голові Верховної Ради Криму Б. Дейчу розглянути питання про надання Кримському відділенню Спілки офіцерів України, яке зареєстровано в АРК в установленому порядку, дорадчого органу при Голові Верховної Ради АРК з метою:
а) соціального та правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей
б) військово-патріотичного виховання молоді
в) демократичного та цивільного контролю за діяльністю силових структур півострова.
г) контролю за забезпеченням житлом військовослужбовців та ветеранів військової служби, працівників інших силових структур
2. Підтримати звернення виконавчого комітету Спілки офіцерів України до Міністра Оборони та керівників силових структур про прийняття відповідного документу (директиви, чи наказу) яким зобов’язати командирів та начальників співпрацювати з організаціями СОУ, включати представників СОУ до атестаційних, житлових комісій тощо.
3. Звернути увагу Голови Ради Міністрів Криму, голів райдержадмінстрацій півострова на реальне, а не формальне створення умов по працевлаштуванню офіцерів, які звільнились з лав силових структур в ході їх реформування та скорочення.
4. Запропонувати військовому комісару Криму генерал-майору В.Данчуку співпрацю по підбору та працевлаштуванню офіцерів запасу на посади керівників військової підготовки учбових закладів.
5. Звернути увагу Міністерства освіти та науки Криму про доцільність викладання військової підготовки у навчальних закладах Криму на державній мові.

Голосували: одностайно

Голова кримського відділення
Спілки офіцерів України
Байраков Віктор Миколайович,
Полковник запасу .


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua