МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Соціалісти Глобинського району протестують проти призначення голови райадміністрації

03/11/2005 | Franko
Сесії Глобинської районної Ради Полтавської області

Від районної організації Соціалістичної партії України Та демократичних сил Глобинського району

Копія: президенту України В.А.Ющенку Прем’єр-міністру Ю.В.Тимошенко

Голові СПУ О.О.Морозу

Висловоюємо категоричний протест з приводу подання кандидатури Новосела І.І. на посаду Голови Глобинської районної адміністрації за пропозицією Лазеби І.Г та голови районної ради Шишацького С.О. та застерігаємо, в разі затвердження даної кандидатури вдатися до організації дій громадської непокори: як блокування роботи Глобинської районної ради та райдержадміністрації, перекриття залізничних та автомобільних шляхів району.

Звертаємо Вашу увагу на недопущення нехтування волевиявлення демократичних сил району та громади Глобинського району, яке було продемонстроване в результатах виборів Президента України в 2004 році. Ми вимагаємо, щоб питання про призначення керівних посад району вирішувалось прозоро, демократичним шляхом.

Перший секретар Глобинського РК Соціалістичної партії України В.Ковнір

Члени координаційної ради демократичних сил по підтримці лідера коаліції „Сила народу” нині діючого Президента України В.А.Ющенка:

Г.П.Ковш
А.Ф.Клівенко
П.І.Бойко
О.К.Штанько
Г.В.Поліщук


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua