МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Жінки Полтавщини проти янучарської "Обласної жіночої ради"

03/11/2005 | Franko
Голові Полтавської обласної
державної адміністрації
Бульбі С.С.

Звернення

Ми, голови обласних жіночих організацій демократичного спрямування, які на виборах Президента входили в коаліцію „Сила народу”, категорично протестуємо проти утворення сумнівного об’єднання „Обласна жіноча рада” при Полтавській облдержадміністрації, тому що :

1. Утворення її ініціювали організації та особистості, які підтримували на виборах Президента України кандидата В.Януковича ( Н. Дурдикулієва – голова партії „Жінки за майбутнє”, Т.Банна – громадська організація „Дія” – жіноче крило партії НДП, громадська організація „Берегиня” – закликала до сепаратизму , та інші).

2. Це утворення є нелегітимним, оскільки в нього не ввійшли більшість обласних громадських організацій, а ввійшли приватні особи, які використали для свого утворення Положення Кабміну В.Януковича.

3. „Обласна жіноча рада” утворилася з метою залишити на посаді начальника Управління у справах сім’ї та молоді О.Винокурову, яка є головним ініціатором цього сумнівного утворення.

На основі вище викладеного просимо:

1. Не визнавати нове утворення як „Обласна жіноча рада”.

2. Сприяти створенню Координаційної ради обласних жіночих громадських організацій національно-демократичного спрямування для співпраці з облдержадміністрацією.

3. Не допустити до виконання обов’язків начальника управління у справах сімї та молоді облдержадміністрації О.Винокурову, якій висловлюємо недовіру.

Голови обласних жіночих організацій:

Полтавська обласна організація „Союзу Українок” О.Вовненко
Жіноче товариство імені О.Теліги Н.Шарай
Союз жінок України „За майбутнє дітей” С.Сухова
Ліга ділових і професійних жінок Полтавщини Л.Маруда
„Жіноча громада” А.Яковенко


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua