МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Республіканці підтримують Сергія Садового

03/15/2005 | Franko
Заява столичної організації УРП „Собор”

Заява Президента В. Ющенка про необхідність заміни керівництва райдержадміністрацій у м. Києві не втілюється в життя, причиною чому є не лише непослідовність нинішнього столичного адміністратора О. Омельченка а й відсутність порозуміння між тими силами, які вибороли перемогу.

Київська міська організація УРП „Собор” не пасла задніх під час виборчої кампанії. Ми брали в агітаційній роботі в Києві і поза ним найактивнішу участь. Ми оголосили провладному кандидатові наметову і листівкову війну, чим може похвалитися далеко не кожна столична партійна організація. Проте сьогодні нас дивує та обставина, що під час різних розподілів квот і кадрових призначень на різних рівнях про УРП „Собор”, схоже, і не згадують. До начебто утвореної в м. Києві з представників „Нашої України”, Соцпартії і БЮТ Політради нас не запрошують.Нам лише здалеку доводиться прислухатися до чуток про змагання за посади в столиці.

Тим не менше сьогодні ми заявляємо про нашу рішучу підтримку кандидатури Сергія Садового на посаду Голови райдержадміністрації Голосіївського району. Він не є членом нашої партії і не є кандидатурою від нас. Але Голосіївська районна організація УРП „Собор” добре знає, що С. Садовий на відміну від свого керівництва реально сприяв перемозі В. Ющенка. Уже протягом тривалого часу він був заступником Голови адміністрації цього району і добре його знає. В політичній ситуації, що складається навколо призначення нового керівництва Голосіївського району, кандидатура Сергія Садового є найоптимальнішою.

Голова Київської міської організації УРП ”Собор”
Ю. Гнаткевич


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua