МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява депутатської групи "Наша Україна" в Київраді

03/17/2005 | Gunslinger
Ми, депутати Київради, висловлюємо обурення з приводу використання комунальних ЗМІ виключно у інтересах кандидата в депутати міської ради по 60-му виборчому округу міста Києва Анатолія Муховикова. Газети "Хрещатик", "Вечірній Київ", "Столиця", міська інтернет-газета "Київ-сіті", сайт КМДА, а також телеканал ТРК "Київ" висвітлюють лише діяльність заступника мера Києва Олександра Омельченка, натомість ігноруючи або подаючи негативну оцінку діям інших кандидатів. Якщо Анатолій Муховіков проводить свою РК-кампанію в комунальних ЗМІ за власний кошт, просимо надати рахунки про оплату публікацій. Ми звертаємося до мера з вимогою надати рівні можливості для всіх кандидатів і негайно припинити використовувати адмінресурс і маніпулювати свідомістю киян.

Складається враження, що продовжується епоха "темників", і комунальні ЗМІ, які утримуються коштами жителів міста, насправді працюють за вказівкою згори. Кияни мають конституційне право отримувати об'єктивну та різнопланову інформацію.

Згідно чинного законодавства, Суб'єкту проведення передвиборної агітації надається право користування державними ЗМІ та обласними виданнями, виданнями міст Києва і Севастополя з дотриманням принципу рівних умов і в порядку, передбаченому законом.

Задля встановлення справедливості пропонуємо найближчим часом розмістити у комунальних ЗМІ матеріали про кожного з кандидатів у депутати Київради, та й надалі дотримуватись законів України щодо висвітлення передвиборчої кампанії кандидатів у депутати Міськради по 60-округу міста Києва.

Голова депутатської групи "Наша Україна"
Юрій Зубко

17. 03.2005


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua