МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Всеукраїнського об’єднання “Свобода” з приводу висадки російського десанту на територію України

03/25/2005 | Skapirus
Всеукраїнське об’єднання “Свобода” обурене загарбницькими діями військовослужбовців Російської Федерації. Розцінюємо висадку особового складу російського десантного корабля “Ніколай Фільченков” у Криму як провокацію та вторгнення іноземних військ на територію України.

Своїми діями офіційна Москва грубо порушила положення двостороннього договору про статус і умови перебування Чорноморського флоту на українській території, а також українське законодавство про статус державного кордону і порядок допуску підрозділів збройних сил іноземних країн.

Переконані, що систематичні порушення двосторонніх домовленостей та неодноразові спроби незаконного вторгнення на українську територію з боку російської сторони свідчать про відверте ігнорування українського законодавства та імперські амбіції Москви.

Загарбницькі дії російських військових практично завжди супроводжувалися відверто антиукраїнськими заявами кремлівських провокаторів на зразок мера Москви Юрія Лужкова. Вважаємо, що такі дії з боку керманичів Російської Федерації загрожують національній безпеці та суверенітету України.

Відтак Всеукраїнське об’єднання “Свобода” вимагає від української влади рішучих і жорстких дій, направлених на виконання Конституції України та негайне виведення російського чорноморського флоту з території України.

Прес-служба ВО “Свобода”

Відповіді

 • 2005.03.30 | guest

  Шевченко Олексiй, програмiст

  Саме перебування Чорноморського флоту на територii Украiни я розглядаю як окупацiю. Не бачу жодних пiдстав подальшого перебування окупацiйних iноземних вiськ на нашiй територii, тим паче що фiнасовоi вигоди наша держава вiд цього не отримуе у вiповiдному розмiру.
  Зрозумiло це складне питання та ще й ускладнене договiром Росii з Кучмiвською Украiною, але всеж цейого не слiд вiдкладати i договiр про перебування росiського флоту потребуэ найскорiшого перегляду.
  З пов. Шевченко Олексiй, м.Севастополь.
  Севастополь-Так!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua