МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відкритий лист Конгресу Українських Націоналістів до Секретаріату ЦК КПУ у зв'язку з брехливими заявами щодо ОУН-УПА

05/06/2005 | otar
Відкритий лист Конгресу Українських Націоналістів до Секретаріату ЦК КПУ

Конгрес Українських Націоналістів глибоко обурений брутальною заявою Секретаріату ЦК КПУ з приводу участі вояків ОУН-УПА у параді, присвяченому 60-річчю закінчення Другої світової війни.
Хоча ця чергова комуністична маячня не стала для нас новиною чи несподіванкою.
Конгрес Українських Націоналістів стурбований тим, що КПУ, використовуючи історичні протиріччя та перекручуючи історичні факти, грає на почуттях людей, намагаючись спровокувати громадянський конфлікт між вояками Другої світової війни, які, хоча й за різних умов, проте боролися за одну мету – свободу своєї держави. Ми впевнені, що цими закликами КПУ не лише не здобуде собі політичних дивідентів, а й ще далі відкине себе на смітник історії. Адже саме ця організація є прямим спадкоємцем Комуністичної Партії Радянського Союзу і тому відповідальна за всі злочини КПРС проти українського народу. Саме під «мудрим керівництвом» Комуністичної партії на чолі з першим секретарем ЦК «товаришем» Сталіним й була розв’язана у 1939 році Друга світова війна – війна за фашистсько-комуністичний переділ світу. Саме КПРС владною рукою посилала на вірну загибель мільйони молодих українських юнаків. Адже, за підрахунками істориків, у другій Світовій війні загинуло найбільше українців – близько 10 мільйонів. Тим же кривавим комуністичним сталінським режимом вояки ОУН-УПА – борці за свободу і незалежність України – були засуджені на смерть чи довічне переслідування. Сьогодні ці гідні сини і доньки своєї країни реабілітовані історією, офіційним підтвердженням чого став висновок Комісії, створеної при Інституті історії України НАН України ще в серпні 2000 року: «УПА, як і Радянська Армія, була воюючою стороною в протистоянні Об’єднаних Націй і блоку фашистських держав. Немає фактів, які б свідчили про участь УПА як військової формації у війні з Об’єднаними Націями на боці Німеччини».
Ніколи не зітруться із народної пам’яті трагедії Крут, Базару, Биківні, голодоморів 1932-33 та 1946-47 років, насильницькі депортації та нищівні репресії. І саме тому ми закликаємо до справедливого суду над КПРС і вимагаємо заборонити злочинну діяльність КПУ, як носія ворожої більшовицької ідеології на території Української Незалежної Держави.
На грудневому Майдані український народ чітко визначив, яким шляхом іти далі. Українці не хотять роз’єднання, оскільки лише у єдності – наша сила. Українцям не потрібна друга державна мова – оскільки свої думки ми вільно висловлюємо однією державною – рідною. Українцям не потрібне «єднання трьох «братніх» народів – оскільки пріоритетом для нас є національні інтереси своєї держави, а не братання за принципом «молодшого». І, нарешті, українцям не потрібна історія, написана «старшими братами» у кремлівських кабінетах – оскільки автором української історії є український народ.
Вам, панове комуністи, ніколи не зрозуміти, за що боролися українські націоналісти, адже поняття СВОБОДА І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ для вас, що звикли жити за велінням «старшого брата», – неосяжні. Проте ви чітко розумієте проти кого вони боролися – вони боролися проти вас. І саме тому, цинічно ігноруючи заклики Президента України до примирення усіх сил, які воювали на фронтах Другої світової, ви закликаєте до протидії, провокуєте конфлікт між тими, хто воював за свою БАТЬКІВЩИНУ, будь то радянський солдат чи вояк ОУН-УПА.
Ваша заява, яка більше скидається на політичну маячню, стала ще одним кроком до фактичного усунення КПУ з політичної арени України.
Як політична партія, що стоїть на державницьких позиціях, Конгрес Українських Націоналістів вимагає від Генеральної Прокуратури України порушити кримінальну справу проти КПРС та її прямої спадкоємиці КПУ по факту ряду тяжких злочинів проти українського народу, що призвели до загибелі кількох десятків мільйонів українців у період з 1918 до 1989 років. Ми вимагаємо також, щоб Генеральна Прокуратура порушила кримінальну справу проти КПУ у зв’язку з її закликами до розв’язання політичного протистояння між громадянами України та заявами щодо створення воєнізованих формувань у період святкування 60-річчя закінчення Другої світової війни.
Конгрес вимагає від Верховного Суду України провести прозоре судове слухання в процесі «Український народ - проти КПРС».
Конгрес закликає міністра юстиції пана Романа Зварича зняти з реєстрації КПУ, як політичну силу, яка несе усю відповідальність за фактами низки злочинів перед українським народом, а також заборонити реєстрацію в Україні політичних сил, які у своїй діяльності керуються злочинною комуністичною ідеологією, як такою, що ставить своєю метою знищення українського народу.


Головний Провід
Конгресу Українських Націоналістів


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua