МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення депутатів Шевченківської райради Києва до Президента і Київського міського голови

05/27/2005 | otar
Депутати Шевченківської районної у м.Києві ради члени фракцій “НСНУ” та “За справедливість” звернулися до Президента України та Київського міського голови з депутатським зверненням про зрив головою Шевченківської райради та адміністрації М. Харитончуком 20.05.05р. позачергової сесії райради та вкотре попросили Президента прискорити процес звільнення М. Харитончука з посади голови РДА.

23 травня 2005 року.
Президенту України
Ющенко В.А.

Копії: Київському міському голові
Омельченко О.О.

Народним депутатам України фракції „Наша Україна”
ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ
Вельмишановний Вікторе Андрійовичу!
Доводимо до Вашого відома, що 20.05.2005 року за ініціативи депутатських фракцій Шевченківської районної у м. Києві Ради „НСНУ” та „За справедливість” повинна була відбутись позачергова сесія Шевченківської районної у м. Києві Ради з наступним порядком денним:
1. Про розгляд депутатського запиту.
2. Про недовіру Голові Шевченківської районної у м. Києві Ради та державної адміністрації Харитончуку М.В.
Але Голова Ради Харитончук М.В. видав розпорядження № 78 від 13.05.05 року „Про скликання ХІV сесії Шевченківської районної у м. Києві Ради ІV скликання” не вказавши в ньому, згідно п.1 частини шостої статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, порядку денного тим самим зірвавши проведення позачергової сесії районної ради. Крім того слід зазначити, що застосовуючи методи адміністративного впливу і тиску на депутатів районної ради змушував їх проігнорувати сесію. Слід зазначити, що частина депутатів не була повідомлена про проведення позачергової сесії. Як голова районної ради та депутат М. Харитончук ввів в оману присутніх на сесії депутатів оголосивши про свою реєстрацію і як головуючий закрив засідання сесії з причини відсутності кворуму. Як виявилося згодом М. Харитончук не реєструвався на сесії в листі реєстрації депутатів і не мав права як головуючий закривати проведення сесії. Оригінал листа реєстрації знаходиться у нас, копію якого ми докладаємо до нашого звернення.
Враховуючи вищезазначене ми повинні констатувати факт про виникнення серйозної соціально-політичної напруги в Шевченківському районі м. Києва. Подальше затягування процесу звільнення М. Харитончука з посади голови Шевченківської РДА м. Києва може призвести до непередбачених наслідків, що можуть вилитися у загальноміський конфлікт з приводу заміни строї прокучмівської номенклатури в райдержадміністраціях м. Києва.
Просимо Вас терміново втрутитися в ситуацію, що склалася в Шевченківському районі м. Києва заради збереження миру, спокою та добробуту мешканців.

За дорученням депутатських фракцій:

Керівник фракції „За справедливість” Валерій Бевзюк

Керівник фракції „Народний Cоюз Наша Україна” Зорян Шкіряк.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua