МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

КРО ВО “Свобода”: Заява на підтримку прем’єр-міністра АР Крим А.Матвієнка

09/13/2005 | Franko
Останнім часом на терені Криму все частіш лунають заклики до відставку уряду А.Матвієнка. На адресу діючого кримського прем’єра робляться закиди у, буцімто, його непрофесійності та некомпетентності у вирішенні нагальних питань. Відбувається масоване підбурювання населення Криму до вимог відставки А.Матвієнка та його уряду. Розповсюджуються брехливі чутки та допускається перекручування фактів про діяльність кримських урядовців. Замовниками та виконавцями цих брудних сценаріїв є ті політичні сили та окремі навколо політичні діячі на терені України та Криму, які прагнуть за будь-яку ціну, дістатися влади на півострові. Але цією владою вони користуватимуться, виключно, для вирішення своїх власних корпоративних інтересів, благополуччя мешканців Криму їх цікавить менш за все. Адже їх політична активність завжди загострюється паралельно до чергових виборів у державі, а після того, як останні минають, вони декілька років чомусь не застосовують свій “професіоналізм”, а просто користуються усіма перевагами, що мають люди при владі.


Елементарний аналіз діяльності цих так званих “компетентних” та “професіоналів” за той час, що вони мали у своїх руках владні важелі, дає можливість збагнути усю їхню невідповідність красивих обіцянок та реальних справ.

Вміло маскуючись за ширмою діячів від політики, ці персонажі, насправді, являють собою зграю користолюбців та напівкримінальних постатей, що єдиною метою своєї діяльності вбачають – власне збагачення. Від їхніх підлих політичних комбінацій, що впроваджуються у кримському суспільстві, страждають ті ж люди, за інтереси яких, вони, начебто, вболівають.

А.Матвієнко – є чесним та порядним урядовцем, діяльність якого скерована на побудову добробуту та злагодженого суспільства на терені Криму, підняття економіки півострова, яка була вкрай занедбана за часи “кучмівського” панування. А.Матвієнко наполегливо прагне до того, аби Крим нарешті став регіоном, де європейські стандарти життя стануть нормою.

КРО ВО “Свобода” виказує свою непохитну підтримку прем’єр-міністру АР Крим А.Матвієнку та рішуче засуджує кримських політичних провокаторів.

Руки геть від Матвієнка!


Прес-служба КРО ВО “Свобода”


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua