МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Центрального Проводу УРП „Собор”

11/02/2005 | Skapirus
2 листопада у ЗМІ було розповсюджено провокативну заяву колишнього голови УРП „Собор” А. Матвієнка, в якій він безпідставно та неправдиво обвинуватив керівництво партії в “незаконному використанні печатки УРП “Собор””.

Центральний Провід УРП „Собор” під головуванням народного депутата Левка Лук’яненка, розглянувши таку відверто брехливу та аморальну поведінку свого колишнього однопартійця, змушений констатувати в таких його діях навмисне введення в оману і дезінформацію суспільства, влади та ЗМІ, що підпадає під кримінальну відповідальність.

Нагадаємо, що 20 вересня гр.Матвієнко подав заяву про складання з себе повноважень голови УРП "Собор" та вихід з її лав. 30 вересня Центральний провід УРП “Собор” задовольнив заяву гр.Матвієнка щодо складання повноважень голови партії та його виходу з лав партії. 22 жовтня XV З'їзд УРП “Собор” більшістю голосів підтвердив рішення про зняття гр.Матвінка з посади голови партії та обрав виконуючим обов'язки голови партії народного депутата Л.ЛУК'ЯНЕНКА. На цьому З”їзді гр. Матвієнко, передумавши щодо свого раніше прийнятого рішення, спробував вчинити заколот і в порушення Статуту перебрати владу у власні руки, проте більшістю голосів делегатів З”їзду такі провокаційні дії було засуджено та підтверджено його позапартійний статус.

Таким чином, будь-які спроби гр. Матвієнка позиціонувати себе як “чинного голову” партії, виступати від її імені з заявами, укладати від її імені угоди тощо, є нічим іншим, як самозванством і протиправним діянням.

Більше того, як стало відомо з заяви гр. Матвієнка від 2 листопада, в його розпорядженні також перебуває “печатка партії”. Проте у партії була і є лише одна оригінальна печатка. Одразу після XV З'їзду УРП “Собор” за рішенням З”їзду було утворено інвентаризаційну комісію, яка відповідно до складеного в присутності свідків Акту інвентаризаційної комісії прийняла печатку партії та інші документи. Будь-які інші дублікати печаток, якщо такі існують, є підробними, а тому недійсними. Що це за дублікат, звідки він у гр. Матвієнка, і хто його підробив, – на ці питання мають відповісти правоохоронні органи.

По факту підробки печатки УРП “Собор” та її незаконного використання, а також по факту самозваного і незаконного позиціонування гр. Матвієнком самого себе як “голови партії”, здійснення ним заяв, розпоряджень, грошових переказів, укладання і підписування документів, всупереч рішенню XV З'їзду партії, Центральним Проводом УРП „Собор” буде подано позов до правоохоронних органів та суду з проханням розібратись та притягнути порушників до кримінальної відповідальності.

Водночас закликаємо гр. Матвієнка бути чоловіком, послідовним і відповідальним за свої слова і вчинки. Негідними чоловічої честі є дії, коли політик спочатку публічно складає з себе повноваження лідера партії та виходить з її лав, а потім, всупереч власним заявам і рішенню однопартійців, намагається за будь-яку ціну знову захопити владу, не гребуючи при цьому інтригами та розколом, дискредитацією та нищенням партії, використовуючи брудні методи обману, фальсифікацій, підкупу і залякувань. Гідна і відповідальна людина приймає рішення один раз, дотримується свого слова до кінця і не виставляє себе на посміховисько всього світу, ганьблячи тим себе і свій рід.

В.о. Голови УРП „СОБОР” Левко Лук”яненко

03150 Київ, а/с 121
Київ, вулиця Лабораторна, 1/62-А
Телефон/факс 522-87-92 522-89-60
urp@ln.ua


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua