МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ні - "фарбованим лисам" Помаранчевої революції

12/08/2005 | guest
ЗАЯВА
депутатів Бродівської районної ради


Протягом 2002-2005 років депутати фракції «Наша Україна» («Народний союз «Наша Україна») займали виключно державницьку і конструктивну позицію щодо розвитку Бродівського району, соціального захисту своїх виборців і відстоювання інтересів національно-демократичних сил. На нашому шляху нерідко ставали кучмівські антиукраїнські сили. Депутати нашої фракції неодноразово потрапляли під адміністративний тиск. Але ми були послідовні у відстоюванні інтересів і переконань наших виборців.

Коли настав переломний момент – момент президентських виборів – моменти істини, справедливості і, нарешті збереження державності, ми одностайно стали на захист України і українського народу. Разом з своїми виборцями депутати фракції «Наша Україна» організували роботу в штабах, прийняли найактивнішу участь у формуванні похідних груп на Майдан. Так вимагали наші виборці, так диктували наші серця.
Ми разом перемогли.

Прийшов час відбудовувати нашу державу.

Ми у цьому були впевнені. Але сталося не так. Почалася «повзуча помаранчева контрреволюція». Лави пропрезидентської провладної партії стали наповнюватись «фарбованими лисами». Вчора вони чинили безлад і злочини, а сьогодні постали великими прихильниками діючого Президента.
Для того, щоби «перегорнути сторінку» історії зі злочинним режимом Кучми необхідно було вирвати із корінням усі шкідливі паростки тієї системи. Натомість вибрано інший шлях, шлях компромісу, не дотримуючись принципу «чистих рук».

Зважаючи на зазначені факти, ми депутати Бродівської районної ради, вважаємо неможливим подальше перебування у фракції «Народний союз «Наша Україна» та заявляємо про вихід з неї та створення у Бродівській районній раді фракції «Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Ми заявляємо про політичний курс фракції – курс на всебічний розвиток Української Нації, на захист українців. Також ми заявляємо про всебічну боротьбу з корупцією і казнокрадством.
Ми є послідовні і впевнені у перемозі Української Нації на шляху розбудови Великої України.

Фракція ВО «Свобода» запрошує депутатів Бродівської районної ради, які підтримують принципи, задекларовані у даній заяві до співпраці та консолідації зусиль у вирішенні проблем соціально-економічного розвитку району.

Депутати Бродівської районної ради:
1. Сех І.
2. Шайдуліна О.
3. Онищук Я.
4. Бакай В.
5. Пилипець З.
6. Панас М.
7. Буна Л.
8. Кравчук Ю.
9. Залещук М.
10. Михалюк П.

Відповіді

  • 2005.12.08 | guest

    zvn

    А чому вони не виключають їх із рядів партії, а самі тікають, ми таких не приймали куди вони дивляться?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua