МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Конгресу Українських Націоналістів

01/12/2006 | guest
Верховна Рада України 10 січня більшістю голосів проголосувала за відставку уряду. Фактично здійснено спланований і зрадницький удар по незалежній українській державі в інтересах сусідньої країни, здійснений зусиллями колаборціоністів – КПУ, Блоку Юлії Тимошенко, Партії регіонів, СДПУ(о) та керованої головою Верховної Ради Литвиним Народної партії.

Є очевидним, що ця провокація готувалася заздалегідь, при цьому головою Верховної Ради було свідомо заблоковано формування Конституційного Суду, чим фактично паралізовано діяльність єдиного органу конституційної юрисдикції в Україні.

Цим самим продемонстровано, що інтереси української держави та українського народу для ініціаторів відставки уряду насправді є ширмою, за якою вони приховують свою антиукраїнську, антинародну сутність.

Формальна причина відставки уряду – газові домовленості з Росією. Насправді ж, досягнувши газової угоди, український уряд достойно захистив національні інтереси, змусивши рахуватися з собою імперську Росію.

Конгрес Українських Націоналістів заявляє, що у Верховній Раді 10 січня здійснено, за сценарієм сусідньої держави, підступну спробу державного перевороту, мета якого – ослабити позиції пропрезидентських сил напередодні виборів і дестабілізувати політичну та соціально-економічну ситуацію в країні. Кінцева мета зусиль п’ятої колони Москви в Україні – це усунення від влади Віктора Ющенка, згортання євроатлантичних устремлінь нинішнього українського керівництва і відновлення політичної, економічної та військової залежності від Росії. Адже саме ослаблена влада, хаос і загострення протиріч у суспільстві дають можливість політичним спекулянтам і провокаторам реалізувати свої шкурні амбіції і далекосяжні плани ворогів української незалежної держави.

Разом з тим постає питання: чому фальшиві вболівальники за національні інтереси Української держави у Верховній раді не вимагають від уряду Російської Федерації повернення Україні частки золотовалютного, алмазного фондів колишнього СРСР, історичних пам’яток, вивезених з України за часів російсько-комуністичної колонізації, компенсації за ядерну зброю, оплати за світовими цінами перебування на українській території російського Чорноморського флоту, матеріального відшкодування мільйонам українців за каторжну працю в російських таборах?

Відставка українського уряду – перший, але, на жаль, далеко не останній деструктивний наслідок конституційної реформи, котра, як відомо, набрала чинності 1 січня, і проти впровадження якої виступив Конгрес Українських Націоналістів. Ця міна сповільненої дії, за задумом її ініціаторів і зацікавлених осіб, покликана призвести до руйнівної дестабілізації в Україні і звести нанівець спроби формування справді незалежної і потужної української влади.

Конгрес Українських Націоналістів наголошує на повній відповідальності, котру повинні нести народні депутати, які проголосували за відставку уряду, перед українським народом за дії, спрямовані на шкоду інтересам української нації і української держави. Разом з тим, Конгрес Українських Націоналістів заявляє про те, що рішення про відставку є юридично невмотивованим, таким, що суперечить Конституції України і не має юридичної сили. Народні депутати, які проголосували за це антиконституційне рішення, грубо порушили присягу народного депутата.

Конгрес Українських Націоналістів висловлює тверду впевненість в тому, що Президент Віктор Ющенко, як гарант Конституції, у важкий для України час проявить принциповість, послідовність та державну мудрість, і забезпечить конституційний порядок у державі.

Ми переконані в тому, що мудрий український народ продемонструє високу громадянську свідомість і на виборах до Верховної Ради і до місцевих органів влади проголосує за достойних представників – патріотів України.

12.01.2006


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua