МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Становище Організації Українських Націоналістів (р) з приводу відставки Уряду України

01/17/2006 | guest
Чергова політична криза в Україні свідчить, що від заяв українських політиків щодо врахування помилок націонал-демократів у 1990-1991 роках залишилася “великих слів велика сила”. Більше того, нова влада допустилася нових помилок. Серед них найбільш резонансною стало підписання слабовмотивованого меморандуму між Президентом В.Ющенком та В.Януковичем, що викликало серед українців справедливе обурення. Останні події підтвердили хибність цього кроку і змусили Президента відкликати свій підпис.

Використовуючи досвід довготривалої боротьби з московським імперіалізмом, реально оцінюючи якість сьогоднішнього українського політикуму, революційна Організація Українських Націоналістів неодноразово звертала увагу громадськості та владних чинників на загрозу втрати української державності через розпорошеність національно-демократичних сил, відсутність української провідної верстви та наявність в Україні “п`ятої колони” Москви.
На жаль, самовпевнена українська політична верхівка постійно ігнорувала наші застереження щодо ймовірності московського реваншу. Ще перед третім туром Президентських виборів 2004 року політиків мав би насторожити той факт, що Росія практично втратила на цьому етапі інтерес до виборів. Але український політикум пояснив це беззаперечною перемогою Помаранчевої революції. Насправді, Москва вже тоді зайнялася підготовкою до реваншу.

Сьогодні, як ніколи, найбільшу небезпеку для української державності становлять українські “ходоки” до Кремля. Політична криза, повязана з відставкою уряду Єханурова та газова війна, проголошена Москвою перед тим, є додатковим свідченням системності і організованості в діях таких “ходоків” та наявності єдиного центру, який координує і фінансує їхню діяльність.

Протягом року через відсутність очищення влади та обіцяних радикальних змін у суспільстві накопичилася практично вибухова маса незадоволених існуючим станом. Це розуміють наші недруги і пробують спрямувати цю силу на усунення діючого Президента від влади. Позбавити Україну Українського Президента - ось що було і є справжньою метою політичного реформування, накинутого українському суспільству “командою Кучми-Януковича” за вказівкою Москви.

Організація Українських Націоналістів вважала і вважає, що тільки спільними зусиллями організованої української громадськості ми можемо зупинити повзучу контрреволюцію, покласти край далекосяглим планам реваншистів і усунути залишки кучмізму в Україні.
ОУН звертається до Президента України вжити всіх необхідних заходів для збереження незалежності та соборності України.
Ми звертаємося до Президента України, як гаранта дотримання Конституції, не допустити безладу в державі.
ОУН закликає Президента України доручити відповідним державним чинникам якнайшвидше підготовити пропозиції щодо комплексного реформування існуючої політичної системи, серед яких передбачити скасування депутатської недоторканності, створення дійових механізмів дострокового припинення повноважень депутатів усіх рівнів.
ОУН засуджує протизаконне рішення Верховної Ради щодо відставки Уряду України, прийняте на підставі неконституційної політичної реформи, як таке, що порушило громадянські права людини.
Ми закликаємо українських політиків керуватися виключно інтересами українського народу та української держави.

Україні – українську владу! Українцям – українську Верховну Раду

Провід ОУН (р)

13.01.2006р.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua