МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вчора – Тузла, сьогодні – маяки. Заява кримської "Свободи"

01/22/2006 | guest
Заява щодо захоплення українських об’єктів російськими військовиками.

Кримська республіканська організація ВО “Свобода” виказує своє обурення діями представників Чорноморського флоту Російської федерації по відношенню до української власності, на території нашої держави. Зокрема, мова йде про зухвалі та агресивні дії російських військовиків по захопленню маяків на узбережжі Криму та подальше їх утримання. Дану подію ми вважаємо лише, як агресивний напад чужої держави на нашу країну. Не зважаючи на існуючі домовленості, Російська федерація грубо порушуючи міжнародне право, поводиться на нашій землі, як у одному із своїх регіонів.

Непокоїть також реакція офіційної української влади, з боку якої не зроблено відповідних до даної ситуації кроків. Позиція яку демонструє Київ не є позицією самостійної поважаючої себе держави.

КРО ВО Свобода негайно вимагає від української влади дати рішучу відповідь зазіханням на українську власність.

КРО ВО Свобода вимагає від представників російської сторони негайного звільнення усіх українських об’єктів та вибачення за поведінку їхніх військових.

КРО ВО Свобода до виконання вищенаведених умов оголошує про скерування до окупованих об’єктів своїх представників, метою яких є цілодобове спостереження за діями агресорів та недопущення розкрадання українського майна.

КРО ВО Свобода розміщує свої пункти спостереження на маяках м. Сарич та біля м. Євпаторія.

Вчора – Тузла, сьогодні – маяки, завтра – наші домівки!

Ми на своїй землі! Ми переможемо!

Заява надійшла From:svoboda_crimea@ukr.net Date: Sat, January 21, 2006 10:00 pm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua