МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення студентів Львова до ректорів, деканів, викладачів

04/20/2010 | Михайло Свистович
Шановні ректори, декани, викладачі!

У вівторок, 20 квітня, львівські студенти організовують акцію «Студентський зрив», де вкотре виступлять з вимогою відставки з посади Міністра освіти і науки Дмитра Табачника.

О 10.30 біля пам’ятника Іванові Франкові буде проведено віче-концерт, де плануються виступи представників студентів з різних вищих навчальних закладів, лідерів студентських організацій. О 12 год. студенти організованою колоною вирушать до стін обласної ради, щоб там донести до влади свої вимоги.

Просимо Вас поставитись із розумінням до ситуації і не чинити тиск на студентів, які замість іти на пари долучаться до акції.

Розуміємо, що сумлінне ставлення до навчального процесу є дуже важливим, але усвідомлюємо також відповідальність за подальші свої перспективи. Керуючись далекоглядним прагматизмом і бажанням творити свої звершення у благополучній Україні, ми відчуваємо обов’язок не мовчати, коли бездарними політиками руйнується наше майбутнє.

Сподіваємось на Вашу підтримку і солідарність.


З повагою, організатори акції:

Антитабачна кампанія http://tabachnik.net.ua

Громадянська кампанія «Табачника геть!» http://tabachnyku.net

Громадська ініціатива «Студентська дія»

Відповіді

 • 2010.04.25 | guest

  Román A. Schuj ,Odontologo . Buenos Aires ,ARGENTINA , miembro de PROSVITA , San Martin ,Buenos Aires ,Argentina

  DEFENDAMOS A LOS JOVENES UCRANIOS ,A LOS ESTUDIANTES ,SU CULTURA MILENARIA .ELLOS SON LOS FORJADORES DE LA NUEVA NACION .
  DEFENDAMOS EL FUTURO , DE LA NACION UCRANIA .

  DR. ROMAN A. SCHUJ

  DOCENTE UNIVERSITARIO
 • 2010.04.28 | guest

  Надія Процюк

 • 2010.04.29 | guest

  Загребельный Дмитрий, фотограф.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua