МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення учасників мітингу у Львові до Президента, Уряду і Верховної Ради

04/20/2010 | Михайло Свистович
Президентові України

Прем’єр-міністрові України

Верховній Раді України


Звернення

Призначення українофобів Дмитра Табачника та Володимира Семиноженка на ключові урядові посади гуманітарної сфери шокувало не лише інтелектуальну спільноту, а й весь український народ. Таким призначенням перекреслюються всі попередні здобутки в галузях національної освіти та культури. Також під приціл політичних торгів і популізму потрапляє наука, яка мала б стати основою державного розвитку і гарантом подальшого економічного зростання.

Розуміємо, що такі урядові призначення виражають загальний вектор політики сьогоднішньої влади на денаціоналізацію і ліквідацію державного суверенітету. Тому до головної вимоги – Табачника, Семиноженка геть! - долучаємо також інші, виконання яких не допускає жодних компромісів.

Наші вимоги:

* Дотримуватись своєї передвиборчої обіцянки враховувати інтереси тих, хто не проголосував за Вас на президентських виборах. Зосередитися на вирішенні болючих економічних проблем, припинивши проведення політики антиукраїнського реваншу в гуманітарній сфері, яка розколює країну, дестабілізує ситуацію та робить неможливим економічний поступ;
* Звільнити з посади Міністра освіти і науки Дмитра Табачника та віце-прем’єр міністра із гуманітарних питань Володимира Семиноженка;
* Припинити тиск на ректорів у зв’язку зі студентськими виступами проти Дмитра Табачника, не застосовувати репресій проти студентів, які беруть участь в цих виступах;
* Не гальмувати процес становлення якісної української освіти, зокрема, зберегти зовнішнє незалежне оцінювання як головний критерій перевірки знань і єдиний на сьогодні спосіб суттєво зменшити корупцію в освіті.
* Відмовитись від намагання переглянути історію, змінити підручники та навчальні програми.
* Відмовитись від намірів звузити сферу використання української мови в науці, освіті, культурі.
* Відмовитись від намірів передати частину українських трубопроводів та газових сховищ у приватну та іноземну власність.
* Припинити розгляд питання щодо можливого продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України після закінчення терміну його базування у Криму, визначеного Конституцією та міжнародними угодами.

Також від імені українського студентства та молоді нагадуємо, що Ви очолюєте державу, за яку боролись і наші герої, зокрема - учасники визвольних змагань ОУН і УПА. Тому Ваш обов’язок – вшановувати їх подвиг і жертовність на державному рівні, як і пам’ять жертв однієї з найстрашніших трагедій в історії не лише України, але й всього людства – Голодомору 1932-33 років.

Попереджаємо, що небажання реагувати на звернення, демонстративне ігнорування вимог своїх громадян призведе не лише до значного зниження і без того непевного Вашого рейтингу, а й спонукає громадян до вуличної демонстрації незгоди з Вашою політикою. Попереджаємо, що ми будемо вести активний спротив, вживаючи всі необхідні засоби прямої дії та громадську непокору.


Об’єднання національно-державницьких сил Львівщини

Студентський актив Львова.

Відповіді

  • 2010.04.25 | guest

    Román A. Schuj ,Odontologo . Buenos Aires ,ARGENTINA , miembro de PROSVITA , San Martin ,Buenos Aires ,Argentina

    LA DIASPORA UCRANIA EN EL MUNDO, DEBERIA SOSTENER Y APOYAR LAS CONQUISTAS DEMOCRATICAS QUE SU PUEBLO, SUPO CONSEGUIR .


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua