МАЙДАН-ПІВДЕНЬ

В Одесі націоналісти маршем слави вшанували Героїв Крут

Поділитися:

Біля трьохсот патріотів пройшло 29 січня 2011 року, в пам’ять молодих українців – героїв Крут, від пам’ятника Тарасу Шевченка до головного корпусу Одеського національного Університету.

Про це повідомляє інформаційне агентство "Поряд з вами" з посиланням на прес-службу одеської "Свободи".

Марш слави проходив під гаслом «Вони загинули, щоб ми жили».

Впродовж Маршу, українські націоналісти скандували: «Слава героям Крут!», «Пам'ятай про Крути!», «Слава Україні - Героям Слава!», «Україна понад усе!», «Степан Бандера – наш герой!», "Україні - волю, українцям - зброю", "Україні – українську владу". "Одесі – українську владу" та ніши.

Біля будинку з меморіальною дошкою, присвяченої видатним діячам Української Народної Республіки Івану та Юрію Липам учасники маршу зупинились, щоб покласти квіти та вшанувати хвилиною мовчання загиблого півтора роки тому побратима Максима Чайку і всі попередні покоління борців за волю України.

Після Маршу біля головного корпусу Одеського національного університету відбулось Віче на пам’ять загиблих.

Голова одеської обласної організації ВО «Свобода» Павло Кириленко зазначив: «29 січня 1918-го року – була перемога. Перемога добра над злом. Перемога українського духу над азіатським дикунством і небуттям. Ті відважні молоді хлопці приклад для нас. Вони – символ віри, жертовності в ім’я нашої правди – вічної і святої ідеї Нації. Їх звитяга має надихати нас на нові звершення і додавати сил в боротьбі за Велику Україну».

До присутніх звернувся також і капітан 2 рангу, колишній командир військового корабля Олександр Калініченко:

- Пригадую, як 10 років тому на заходи присвячені Героям Крут в Одесі приходили здебільшого літні люди. Зараз же зібралась молодь, яка так само, наслідуючи приклад крутянців, готова захищати нашу Батьківщину. Це означає, що у нації є майбутнє. Знайте, доля держави у ваших руках. Я вірю в вас і надіюсь на вас.

Виступаючі були солідарні в тому, що подвиг юнаків під Крутами має надихати сучасне покоління українців на продовження боротьби за національну соціально справедливу державу.

ІА «Поряд з вами»
Ще фото і відео у Медіа-архіві ІА "Поряд з вами"


http://maidan.org.ua/south/news/1296384839.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською