МАЙДАН-ПІВДЕНЬ

Прокуратура не дозволила пошити себе в дурні

Феєрична історія, яка розпочалася 14 вересня 2010 року, у день довгоочікуваного громадою так званого "звіту херсонського міського голови" стає з часом все більш і більш психоделічною.

18 липня старший слідчий органів МВС А.В.Ювченко виніс постанову про притягнення Дементія Бєлого до кримінальної відповідальності за умисне нанесення легких тілесних пошкоджень постраждалому В.А.Шевчуку.

25-го липня херсонські журналісти та громадськість ставили свої підписи під паперовим варіантом Звернення до Президента та прокурорів, 25-го ж це звернення було розміщене на Майдані.

А сьогодні з'ясувалося, що то ж самого дня, 25 липня (такий от раптовий збіг обставин), районною прокуратурою була винесена постанова про скасування постанови про притягнення Д.Бєлого:


Ще б пак - це ж прокуратура подала до суду позов до В.А.Шевчука, в якому Дементій Бєлий фігурував як постраждалий. Тому постанова А.В.Ювченка виглядала не інакше, як ляпас прокуратурі.

У таку фантастичну оперативність слідчих органів важко повірити пересічному українцю, але менше з тим - у той самий день, 25 липня, старший слідчий А.В.Ювченко справу у відношенні Д.Бєлого вже й закрив:Але найфантастичнішим на сьогодні є навіть не це.
А те, що спражній радянський офіцер, який люто ненавидить демократію у всіх її проявах щиро вірить, що оперативні дії правоохоронних органів були спричинені саме зверненням громадськості із вимогою здійснити перевірку правомірності винесення обвинувачення Дементію Бєлому.
Дива трапляються не лише в Новий рік, а й у розпал літа.
Поділитися:
http://maidan.org.ua/south/news/1312298387.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidanua.org і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу.

REDTRAM
(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською