першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Луценко!!!! Зупиніть звірство!!!

02-04-2006 17:26 // URL: http://maidan.org.ua/static/lysty/1143988016.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Я не знаю, що відбувається – чи то міліціонери навмисно підставляють Луценка, чи сам Луценко, наробивши помилок у призначенні міліцейського начальства, втратив контроль над своїми служаками. Але ще одна жахлива історія відбувається прямо зараз у місті Дунаївці Хмельницької області.

На початку січня у Дунаївцях вбили стареньку, забравши всі її нехитрі заощадження. Через декілька тижнів, 4 лютого, працівники міліції затримали двох підопічних неврологічного інтернату Бабічева і Чепурко, коли вони пішли в місто купувати на свої невеличкі кошти з пенсії цигарки і щось із провізії. Увечері начальник Дунаєвецького рійвідділу міліції Кобля та 3 міліціонерів приїхали в інтернат і перерили речі цих двох неповносправних людей, які мають суттєві розлади психіки. Проте, працівники інтернату наполягають: ці двоє людей з відсталою психікою завжди були лагідними, а Чепурко, якого звинуватили у вбивстві – погано говорить і чує, але добре усвідомлює реальне життя.

Лікар інтернату О.Матвєєва звернулася з листом до Голови Дунаєвецької райдержадміністрації Наталі Рохової після того, як побачила, що її підопічних катували, а її саму не допускали до них. Першим вони “допитали” Бабічева, а коли зрозуміли, що не мали права допитувати його без адвоката і лікаря, оголосили його свідком. У Чепурко після “допиту”, який супроводжувався криками, які чули в коридорі, лікарка побачила численні травми. У нього почалися епілептичні припадки, які йшли серіями і не припинялися. Травми були і у “свідка” Бабічева.

Над цими людьми знущаються до цих пір. Весь колектив інтернату обурений і не знає, що робити. Голова РДА в шоці, оскільки начальник міліції Кобля поводиться просто брутально. “Він уже давно демонструє зневагу до держадміністрації, не буває на колегії, не реагує на жодні прохання про взаємодію,” – зазначає голова РДА Наталя Рохова.

Хворий Сергій Бабічев написав Вам, пане Луценко, листа. Наївного, бо ці люди – як діти. Лист знаходиться у голови РДА. Але ось невеличкий фрагмент, в якому Бабічев описує, як їх привезли в міліцію: “...Мого товариша Черупко В’ячеслава Павловича повели до кабінету, я почув, як закричав Славік, крики були такі: “О-Ай-А-А”, через декілька хвилин повели і мене і нічого не кажучи почали мене бити, кулаками, носаками, дубинками, в мене до сих пір болять груди, ребра, руки, ноки. Нас ще допитували, потім мені закрили глаза, до вух причепляли клеми і дроти, клеми торкали вісків, мене трясло від цього таку, я не міг кричати, бо рот був закритий затичкою. Після цих катувань мені пояснили, що 11 січня 2006 року була вбита бабуся, ось чому підозрюють нас, сказав мені новий начальник міліції майор Кобля, що саме нас бачили сусіди і в них є на нас обох заява. Але нас у той день 11 січня нікуди не пускали, навіть за цигарками Шановний пане Луценко, після таких побоїв у мене пропав сон, апетит до їжі. Пане міністр, я вимагаю, щоб нам виплатити “ШТРАФ-КОМРЕНСАЦІЮ” за незаконний арешт, побої та знущання з застінках ГЕСТАПО. Ви говорили по телебаченню такими словами – наша міліція нас береже Так от пане Луценко, вона нас не береже, вона калічить, робить епілептиків із Чепурка В’ячеслава Павловича уже здолали епілептика”

Не буду розказувати, як міліціонери хамили лікарям і завідуючій неврологічного інтернату. Якщо Вам цікаво, вони самі це розкажуть, бо навіть страх не може зупини їх, свідків цього жаху.

Варто зазначити, що С.Кобля – вихованець Кам‘янець-Подільської “школи”. Тієї, звідки на призначали найбільше керівництва в обласне управління.

Ольга Жмудовська.

02-04-2006 17:26 // URL: http://maidan.org.ua/static/lysty/1143988016.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua