Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 16-11-2004
Віктор Ющенко: Привітання працівникам зв'язку, радіо та телебачення з професійним святом
www.razom.org.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100606007.html

Дорогі друзі !

Відкритий і доступний інформаційний простір – ознака цивілізованого демократичного суспільства. Правдива і достовірна інформація – величезна цінність, яка робить людину свідомою і захищеною у сучасному світі. У День працівників радіо, телебачення та зв’язку, я вітаю всіх, хто чесно виконує свій професійний обов’язок – несе людям правду.


Знаю – робити це у реаліях сьогодення не легко. Режим хоче знищити електронні засоби масової інформації, перетворює їх на інструмент промивання мозків, маніпулювання громадською свідомістю. Гірко бачити, як талановиті журналісти під тиском влади стають на коліна, перетворились на приладдя озвучування "темників". Але ми бачимо – режиму не задушити слово правди!


У цей день особливе вітання тим, чесним журналістам, телеканалам, радіостанціям, які залишились острівками свободи. Журналістський опір міцніє і перемагає!


Вибір, перед яким постала тепер Україна, є вибором між двома моралями, двома стандартами життя. Влада пропонує нам тотальну брехню, "темники", викривлену і дозовану інформацію. Це її стандарт. Я пропоную іншу мораль, інші правила формування інформаційного середовища. Я - за право людини на свободу слова та інформації, за незалежність ЗМІ, за те, щоб держава була гарантом свободи слова, а не її душителем. Вибір між цими двома стандартами – це ще один вимір того принципового вибору, який нам належить зробити 21 листопада.


Вірю – ми зробимо його на користь правди і будемо жити в новій демократичній Україні, де в повазі будуть гідність людини, її право вільно думати і говорити.


Ми переможемо!


Віктор Ющенко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1100606007.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua