Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 14-12-2004
Славко Волинський: ЄС висловив стурбованість з приводу висновку лікарів щодо отруєння Ющенка

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103021437.html

Європейський Союз висловив свою глибоку стурбованість у зв’язку з висновками віденських лікарів про отруєння кандидата в Президенти України Віктора Ющенка. ЄС також піддав критиці роботу правоохоронних органів України.

Тема України нині знову порушувалась під час засідання Європейської комісії та ради міністрів ЄС, які сьоогодні схвалили плани-дій семи країн-сусідів Євросоюзу.

Це дві європейські держави: Молдова й Україна, три країни Північної Африки , дві держави близького сходу:Ізраїль і Палестинська автономія.

Під час цих двох засідань їх учасники обговорили і тему отруєння Віктора Ющенка.

З цього приводу під час прес-конференції речник Єврокомісії у справах зовнішньої політики Єма Удвін заявила(голос)

”Висновки віденських лікарів нас дуже непокоять. Тут цілком зрозуміло, ящо це було навмисне отруєння, то за такі справи повинне відповідати міністерство юстиції.

До цього я хочу додати, що дивлячись майбутній розвиток країни дасть їй можливість втілити в життя ”План дій” , який був затверджений минулого тижня. В найпершому параграфі цього документа мовиться не лише про підтримку розвитку демократії в Україні, але і про покращення роботи установ , які відповідають за дотримання законності в державі”, - сказала Речник Єврокомісії Ема Удвін.

Коли я зайшов до офісу консультанта Єврокомісії із загальнополітичних питань Джефа Мііда, з проханям прокоментувати результати досліджень крові Віктора Ющенка австрійськими , британськими, німецькими й американськими вченими, то помітив у нього на столі сьогоднішнє чило часопису ”Файненшіал таймс”, де на першій шпальті розміщувалось фото спотвореного обличчя лідера української опозиції.

Говорить експерт Єврокомісії у справах загальної політики Джеф Міід:

”Я думаю, що Європейський Союз не може до кінця усвідомити , що трапилось у сучасному світі. Ніхто не сумнівається в аналізі лікарів і в тому що це було отруєння. Люди просто шоковані. Це все більше схоже на фільм жахів колишніх часів. Тих часів коли ще не був зруйнований берлінський мур, коли ще тривала ”холодна війна” і були радянські часи. Але ми ніколи не могли повірити що такі речі можуть віддбуватись сьогодні. Звісно тепер ми бачимо що вони все ще існують. Спотерігаючи з Брюсселя за подіями в Україні, ну... це все абсолютно не вкладається в голові”.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103021437.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua