Майдан / Новини / Статті Карта Майдану

додано: 28-10-2005
Дмитро Павліченко: ДЛЯ ЛУЦЕНКА: Я , громадянин України, мешканець центру Києва

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1130508692.html

Павліченко Дмитро Олександрович
р.нар. 1963
Вул. Б. Хмельницького 33\34 кв. 21
Т. 2309145
М. 8-050-4483114

Я , громадянин ,України мешканець центральної частини м. Києва .

На протязі десяти років знаходжусь під шаленим тиском корумпованої групи , до складу якої входять представники адміністрації Шевченківського р-ну ,УЖХ та деякі депутати міської та р-ної адміністрації .

За період 1995-96 р. іноземна фірма „ Гоойоорд Б.В. „ скупила частину квартир у нашому будинку по вул.. Б.Хмельницького 33\34. та в центральній частині міста. Порушуючи чинне законодавство та права інших власників фірма „ДТЗ” від імені „ Гоойоорд Б.В. „ переобладнала житловий будинок по вул.. Б.Хмельницького 33\34. у бізнес центр.

Фірма „ДТЗ” яка представляє інтереси іноземна фірма „ Гоойоорд Б.В. „ пропонувала нам продати нашу квартиру у 1995 р , після нашої відмови на мене було скоєно замах із застосування вогнепальної зброї , справа і досі не розглянута , так як керував нападом у цьому випадку тоді ще майор міліції зам керівника загону „Беркут” Селяков Д.Г., зараз вже підполковник на пенсії.

Всі мої звернення до представників адміністрації Шевченківського р-ну та УЖХ , щодо незаконних дій фірми „DTZ „ - ігноруються .Всі незаконні дії фірми адміністрація Шевченківського р-ну та УЖХ просто відкрито приховує.

Використовуючи своє службове становище виносить рішення та постанови на користь іноземної фірми „ Гоойоорд Б.В. „ а саме колишній зам пред . Вакараш В.М , що в свою чергу унеможливлює користування власністю , що належить мені особисто.

Так , починаючи с 1996 р. „DTZ „ за підтримкою адміністрації тоді ще Радянького р-ну робиться капітальний ремонт з переобладнанням під бізнес центр , захоплюють спільну власність без згоди власників , а саме : подвір’я під парковку(безплатну) та виносну ліфтову шахту по торцевій стелі , підвальне приміщення , горище , будують над моїми вікнами під видом пожежної дробини окремі виходи .

Все це було зафіксовано актом це у 2000 р. представниками адміністрації Шевченківського р-ну з УЖХ , але до суду притягають мене.
За позовом начальника УЖХ Шевченківського р-ну Морозова В., , було проведено незаконне рішення Шевченківського суду без мого відома ,що я нібито незаконно будую прибудову (рішення було оскаржено). Іде відкрите переслідування , здирство ,погрози з метою змусити мене мовчати , припинити звертатись до правоохоронних органів .

З метою мене зламати , фірмачі придумують конфлікти , то квартиру заллють водою взимку , то зламають двері , на мене пишуть в міліцію скарги , то встановлять свої потужні передаючи антени від яких вся техніка виходить із ладу в квартирі , встановлюють слідкування , з погрозами фотографують , обрізали кабельне телебачення , яке досі не відновлено , то газують під самими вікнами що дихати не можливо , паркуються у дворі з такою щільністю , що пройти до квартири не можливо.., інші різні провокації та конфлікти набули постійний характер.

Притягнути до суду власника „ Гоойоорд Б.В. „ не можливо , кожний раз закінчуються не чим , після того коли ми намагаємось з’ясувати у суді , хто такий власник „ Гоойоорд Б.В. „- справу закривають .

Нещодавно буквально на порозі моєї оселі в присутності представників р-ної адміністрації Шевченківського р-ну Вакараша В.М. , Гладкого М.В. мене було незаконно заарештовано .

„Операція” здійснювалась працівниками міліції ТУМ-2
Шевченківського р-ну під керівництвом підполковника міліції
Шкабаровського А.М.(зараз вже звільнений) за підтримки і за особистою
ініціативою депутата Київради Щербакова В.З. ( на всіх його власних
машинах міліцейські номери АА 2707 МІ , АА 2225 МІ .)

На протязі багатьох років я вимушений був разом з родиною (жінка та двоє дітей) мешкати в іншій частині міста в зв’язку з постійними погрозами ,провокаціями та відвертою загрозою моєму життю життям члени родини , На протязі 10 років на мене було скоєно чотири напади.

Переслідування та всі інші безпрецедентні дії з боку корумпованого керівництва адміністрації Шевченківського р-ну та УЖГ пов’язане з тим , що будинок 33\34 по вул.. Б. Хмельницького де я мешкаю все моє життя , ще в середині 90-х р. було незаконно облаштувано у „ бізнес центр „ володарем якого є комерційна структура „ Гоойоорд Б.В. „ та фірма (нібито посередницька) „DTZ „ , центральні офіси яких знаходяться за кордоном.

Увійшовши у наш ринок нерухомості за часів „ беспредела „ ,керівництво „DTZ „ обіцяло здійснити благоустрій території таке ін., але сьогодні ми не можемо навіть з’ясувати ані адреси , ані розрахункового рахунку , ані реальних прибутків (приблизно 12 міл.$ США за декілька років це тільки з нашого будинку , а таких біля 30 ) ані інформації щодо реальних податків .

Так , начальник податкової міліції Зубріцкий С. , нас повідомив ,що фірма „ Гоойоорд Б.В. „ комерційну діяльність на Україні не веде , податки не сплачує , а „DTZ „ являється тільки посередником

Це притому ,що „DTZ „ від іменні „ Гоойоорд Б.В. „ заключає контракти на оренду офісів від 50-150 у.е . за кв\м , де в договорі вказано ,що вся оплата за приміщення іде на зарубіжні рахунки, тобто на Україні гроші не акумулюються – податки не платяться.

Справа в тому , що завдяки незаконної реконструкції ,так будинок 33\34 є пам’ятником історії архітектури (а згідно закону України „ Про культурну спадщину „ в таких будинках заборонена реконструкція) знов таки під „дахом „ корумпованої команди , фірма „DTZ „ отримала окремі квартири-офіси в жилому будинку та переобладнала іх в цілий офісний комплекс в центральний заповідній частині міста по вул. Франко , а особливості мого помешкання заважають подальшій розбудові комерційного офіс центру. Від мене вимагають продати квартиру та не заважати експлуатувати при будинкову територію таке ін.

Всі мої звернення до правоохоронних органів , до суду , до влади були без результативними , слідства та суди штучно затягувались, саботувались. Рішень та відповідей по суті , я жодного разу не отримав .Навпаки – тиск розпочали судові та правоохоронні органи .

Ця корумпована група забрала , просто вкрала у мене частину життя .,зараз загрожує життю моїх дітей.

В підтвердження цього , я тримав недавно листа від зам .прокурора м. Києва Гоголя В. від 30.09.05 р.№ 07\1\1-678005, де він підтверджує все вище сказане , але зауважує , що „ доводи щодо зловживань ...не знайшли свого підтвердження..”

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1130508692.html


Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах та розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини чи статті, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.


 
Перша Сторінка / Останні Новини / Питання та Відповіді про Майдан / Статті / Народні Новини / Листи На Майдан / Майдан-ЗахідМайдан-ВостокПраво / Бібліотека / Досьє / Фотоархів / Заяви та Звернення / Культура / Економіка / Наша Історія / Філософія, Релігія, Духовність / Діаспора / Голодомор / Преса / Україна-Росія / Гумор / Без правил / Оголошення / Технічна Допомога / Архіви Майдану / Розробки / Мова / Вільний Форум


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2005
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури та мережевої адреси !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською