МАЙДАН

Євген Сверстюк: "Х**" і пам’ятник

Поділитися:

Євген Сверстюк: Як судити письменницю Марію Матіос


Суд комуністів над письменником – справа звичайна. Можна сказати – традиційна. Комуністи і посткомуністи з Міністерства юстиції пам’ятають, як це робиться.

 

Попередньо треба провести обшуки у родичів і знайомих, викликати як найбільше свідків звинувачення тощо. Суд має бути всенародним і закритим. Для звинувачення досить виписки висловлювань із книжки.

 

Комуніст тов. Цибенко висуває звинувачення, що письменниця уподібнила пам’ятник Перемоги до фалоса. Оскільки це торкається сфери сексуально-інтимної, то вже того досить, щоб суд був закритим.

 

Наперед умовимося не ображати слух ідейних комуністів нецензурною лексикою і будемо позначати фалічний і йому подібні символи знаком "Х", тобто "ікс".

 

Отже попередньо треба вивчити зображення пам’ятника у різних ракурсах і допитати автора. Якщо автора нема в живих, для комуністів це не має значення.

 

Відомий випадок, коли експерт-чекіст вийшов з гробниці з засуканими рукавами і мовив: "Рамзес ІІ". "Як ви про це дізналися?". "Сам признався!".

 

Однак у даному разі є певні підстави запідозрювати автора пам’ятника в натуралізмі. Відомо, що всі перемоги комунізму будувалися на фалічному символі. І не тільки військові.

 

Це робили і предтечі большевизму – цар Петро і цариця Катерина. Відома резолюція Петра на борговій розписці якогось кредитора: "Я на это Х ложил".

 

Наполегливі нащадки кредитора звернулися з клопотанням про повернення боргу до цариці Катерини ІІ. Вона ознайомилася з резолюцією Петра і внизу дописала: "Я бы положила оный, но за неимением…".

 

А чим совєти заправляли машини, коли не було бензину? Матом. А куди посилали голодних "ходоків" або й командирів, які вимагали перед наступом підтримки авіації? Посилали на Х.

 

Звичайно, автор пам’ятника Перемоги мусив добре ознайомитися з мовою слів і жестів маршала Жукова. Тоді немає нічого дивного, якщо в пам’ятнику він якось відобразив ту мову.

 

У випадку, коли експертиза покаже, що "ніякого фалоса немає", то так треба й написати на пам’ятнику. А письменницю зобов’язати, щоб вона у виправленому виданні свого твору чесно пояснила, що "так могло здаватися сучасним людям, які начиталися книжок після сексуальної революції. Зовсім по-іншому сприймалося все після жовтневої революції, бо в СССР сексу не було".

 

Ідучи назустріч побажанням позивача-комуніста щодо ідейної кастроманії, сказано створити при партіях комуністів і регіоналів комісію для вивчення пам’янниців вождям і вождихам на предмет виявлення в них сексуальності, яка фактично знижує ідейний рівень.

 

До пам’ятника старій большевичці, що влаштувалася з мечем на Лисій горі між Лаврою і монастирем, я б не радив підходити, бо вона усіх пошле на Х.

 

Те, що комуністи і пост комуністи опускаються в минуле, то нормально: у них же немає майбутнього. Їх теж потрібно зрозуміти: у них не було нічого кращого за класову боротьбу, перемоги і суди.

 

Це їм сниться ночами і вони хочуть продовжувати це вдень.більше про фалічні культи в радянській традиції тут: http://maidanua.org/static/mai/1295251350.html
http://maidan.org.ua/static/mai/1295451509.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською