МАЙДАН

Альянс Майдан: Микола Гоголь, з ненаписаного. "Мертві душі". Том 3. Верховна Рада України.

Українських депутатів називають піаністами. Бо вони тиснуть на багато клавіш під час голосування. Альянс Майдан розпочав громадянську кампанію "Стріляйте в піаніста!"

Повідомляємо вам перші результати полювання.

15 березня ми послали Голові Верховної Ради України та Керівнику Апарата Верховної Ради України такий запит:

-------
На підставі ст.34 Конституції України, Закону України "Про інформацію" просимо надати:

1. Копію документа (документів) про особисту реєстрацію народних депутатів України перед відкриттям пленарного засідання Верховної Ради України 15.03.11 відповідно до п.1 ст.26 Регламенту Верховної Ради України;

2. Копію передбаченого п.2 ст.26 Регламенту Верховної Ради України списку народних депутатів, відсутніх на пленарному засіданні Верховної Ради 15.03.11 на підставі розпоряджень Голови Верховної Ради України, Першого заступника Голови Верховної Ради України (перебування у відрядженні, відпустці).

Заздалегідь вдячні за конструктивне співробітництво та оперативне задоволення цього запита. Відповідь просимо надіслати на адресу:

--------

В цей же день 15 березня наші активісти фільмували голосування в Верховній Раді як з балкону, так і зсередини. В нас є години відео відзнятого з балкону на плівку (яка може бути доказом в суді), на якому чітко видно як народні депутати голосують за відсутніх колег.

Відео зняте в цей день в залі засідань Верховної Ради пропонуємо вашій увазі.

28 березня, нам прийшла відповідь Керівника Апарату Верховної Ради В.Зайчука з інформацією, яку ми запитували. Скани дивіться в кінці.

З відповіді видно, що на пленарному засіданні за результатами поіменної реєстрації відсутні 45 депутатів фракції ПР, 12 - з БЮТ, 8 - з НУНС, 6 - позафракційних, 3 - з НП та 1 - з КПУ. Всього - 75 депутатів.

Ще 16 були у відрядженнях та 10 - на лікарняному.

Але найцікавіше виявляється, якщо подивитися результати реєстрації голосувань відсутніх нардепів в системі Рада. Введіть в цих формах дату 15.03.2011 і подивіться як голосували деякі прогульники без поважних причин.

Ахметов Рінат Леонідович, Бахтеєва Тетяна Дмитрівна, Хмельницький Василь Іванович, Фельдман Олександр Борисович

Подивіться також як голосували нардепи, які згідно відповіді керівника апарату, були у відрядженні.

Бережна Ірина Григоріївна, Лук’янов Владислав Валентинович, Надоша Олег Володимирович, Тарасюк Борис Іванович, Кінах Анатолій Кирилович, Ключковський Юрій Богданович, Корж Віктор Петрович, Луцький Максим Георгійович, Мармазов Євген Васильович

Решту прогульників ви можете перевірити на сайті Верховної Ради самі. І сповістіть нам, скільки мертвих душ голосувало. Зробіть за нас цю аналітичну роботу будь ласка!

Причому перевіряйте і голосування, і електронну реєстрацію.

Бо найдивовижніше викриття дає аналіз, наприклад, депутата Пилипенка Володимира Пилиповича, який в той день був у відрядженні. Подивіться (знову на забудьте ввести 15.03.2011) на його голосування та його реєстрацію. Згідно системи Рада він не був зареєстрований взагалі на обох засіданнях, а при тому картка його проголосувала.

Це вже другий документально зафіксований Альянсом Майдан випадок фальсифікації голосування в системі Рада. Перший ми зафіксували тут Голос нардепа Юрія Стеця за постанову про персональне голосування нардепів фальсифіковано?

"О сколько нам открьітий чудньіх..." З аналізу голосувань нардепів БЮТ Кожем’якіна Андрія Анатолійовича та Лабунської Анжеліки Вікторівни
Вияилося, що або злісно бреше система Рада або Керівник Апарату ВР Зайчук. Згідно його відповіді, на ранковому засіданні були присутні 375 нардепів. В той час як на реєстрації Кожем’якіна та Лабунської на ранковому засіданні числиться 347 нардепів, а на вечірньому 375.

Нардеп від БЮТ Шевчук Олег Борисович, який офіційно перебував у відрядженні, числиться в системі Рада присутнім (не голосував).

5 квітня ми надіслали запит керівництву парламенту з вимогою пояснити, як це розуміти.

А також надіслали в ГПУ з посиланням на відповідь керівника апарату ВР заяву про злочин і вимогу порушити кримінальну справу за перешкоджання депутатській діяльності. Бо ж в них картки відібрали, чи просто вкрали?

Шановні читачі, просимо вас зрозуміти, що йдеться про дуже серйозну правову проблему, ба більше - проблему національної безпеки – адже порушення процедури прийняття законів є підставою для визнання їх неконституційними.

Стаття 84 основного закону України – Конституції говорить: “Голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто”, а за частиною першою ст152 Конституції та згідно з рішенням Конституційного Суду України N 11-рп/98 від 07.07.98, всі постанови і закони (у т.ч. про ратифікацію міждержавних угод), проголосовані депутатами неособисто, підлягають визнанню неконституційними!

На наших очах народними депутатами чиниться злочин, який ми маємо зупинити!
Тому закликаємо всіх небайдужих приєднуватися до нашого полювання.

В чому полягає «полювання»? Пропонуємо всім наслідувати наш приклад і:

1. Робити запити щодо отримання інформації про дотримання народними депутатами вимог Конституції щодо особистого голосування за закони та постанови про ратифікацію міжнародних угод (використайте наш запит як шаблон)
2. Порівнювати дані письмової реєстрації та реєстрації у сесійній залі, з’ясовувати, чи були порушення процедури, виявляти порушників,
3. Звертатись до Генеральної Прокуратури України з заявами про злочин і вимогою порушити карну справу про перешкоджання депутатській діяльності.
4. Звертатися до Регламентного комітету з вимогою пояснити, що відбулось, чому була порушена процедура.
5. Звертатися до тих народних депутатів, що голосували особисто, аби вони звертались до Конституційного Суду про скасування законів та постанов, ухвалених з порушеннями процедури про ратифікацію міжнародних угод


Для натхнення дивіться відео відзняте 17 березня, в день, коли нардепи не ухвалили постанову про обов`язковість особистого голосування.

Поділитися:
http://maidan.org.ua/static/mai/1301350607.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською