першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

: Юля – на свободі

додано: 27-03-2001 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/985709769.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти
Перше. Дуже ймовірно, що визволення Тимошенко з-за грат є наслідком компромісу між Ющенком, Кучмою та олігархами. Прем’єр, безсумнівно, під час торгів перед днем уряду в Раді серед інших вимог наголошував і на визволенні Юлі. Юля йому потрібна, як противага проросійськи настроєним газовикам. Це вкрай спрощена схема. Але… Вважаємо, Ющенкові на цей раз вдалося виконати свій “чоловічий” обов’язок.
Друге. Відставка Генерального Прокурора Потебенька неминуча! Ймовірно, вже відбулися консультації з кандидатами на його посаду. Впевнені, жоден з них не був в захваті від такого спадку, як “справа Тимошенко”.
Третє. Можливо, Тимошенко вже в найближчий час приєднається до ФНП у ролі одного з провідних активістів опозиційного руху. Як жінка з доброю пам’ятю Юля не простить владі знущальний арест. Вектор нового витка боротьби з кримінальною влади не зміниться.
Сподіваємось, Юлія Тимошенко навряд чи потягне на себе ковдру “головного опозиціонера”. Врешті решт, її звільнення без активних дій всіх учасників ФНП, УБК та Комітету опору “За правду!” було б просто неможливо!

Роман Свій

додано: 27-03-2001 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/985709769.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua