першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Політика

29-01-2006 13:34 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1138534452.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

28 січня лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок представив "Програму захисту українців" в трьох містах Київщини. Виборці Українки (Обухівщина), Василькова та Білої Церкви отримали можливість вільно спілкуватится з Олегом Тягнибоком на зустрічах. Як не дивно, жодних провокацій зі сторони антиукраїнських сил не сталося, а от учасники зустрічей нейтепліше, оплесками зустрічали пропозиції ВО "Свобода" про відновлення запису про національність в паспортах громадян України, про лючтрацію за трьома "К" - комуністів-кагебістів-кучмістів, та P.S/ "Програми" - притягнення до кримінальної відповідальності за геноцид проти українців екс-Президента Леоніда Кучми та посадових осіб кучмівського режиму.
Жодного представника влади (нібито демократичної) на зустрічах-презентаціях помічено не було.
Прикметно, що відразу після спілкування з Олегом Тягнибоком, десятки людей подали заяви на вступ до ВО "Свобода".

29-01-2006 13:34 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1138534452.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua