першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Прикмета: утискають журналістів Комітету виборців – скоро вибори

21-02-2006 22:54 Херсонщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140555249.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні о 14-й годині суддя Суворовського райсуду м.Херсона Грідіна Наталя Володимирівна розглядала адмінпозов керівництва Херсонської організації Конгресу українських націоналістів до Окружної виборчої комісії ТВО №184. КУНівці скаржились, що голова та секретар комісії відмовляються приймати документи щодо реєстрації кандидатів.
Журналіст Херсонського Комітету виборців Олександр Шаповалов виявив бажання бути присутнім у судовому засіданні. Проте суддя вимагала від нього залишити залу засідань (її кабінет), аргументуючи це тим, що засідання вже розпочалось.
Шаповалов покинув засідання, але згодом повернувся, вирішивши відстояти свої права бути присутнім у відкритому судовому засіданні та вільно збирати інформацію. Тоді суддя викликала охорону, але, не вимагаючи заарештувати "порушника порядку", наказала нікого до кабінету не пускати.
Олександр Володимирович, яки підчас перерви у засіданні вийшов з кабінету судді, залишився під дверми. Проте він не розгубився і намагався потрапити до голови суду. Вияснивши, що та у нарадчий кімнаті, він склав відповідний акт та запропонував присутнім у коридорі громадянам підписати його.
Однак тут він стикнувся з попередженням охоронця щодо порушення громадського порядку у суді та вимогою негайно залишити будівлю суду. На що Шаповалов відповів: "Якщо я щось порушую – то заарештуйте мене!" – і продовжував збір підписів.
Журналіст, не бажаючи миритись з таким відношенням, планує подати відповідні скарги.

21-02-2006 22:54 Херсонщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1140555249.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua