першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"ПОРА" на Лубенщині

06-03-2006 15:23 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1141651416.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ПОРА !!!
Не кожне місто може похвалитися тим, що колись воно було окремою державою (Лубенська Республіка), не кожне місто може похвалитися тим, що в них є свій Кіркоров, а тим паче - Василь Коряк. Чому ці прізвища напросилися на публікацію? Тільки завдяки виборам-2006.
Кіркоров (Вован Дорош) очолив міську політичну партію «ПОРА». Кадрові помилки нової влади ще довго будуть давати нам взнаки – маємо на увазі славнозвісного хворобливого (тому що не з’являється на допити) Василя Кулика. А тепер нависла нова загроза отримати депутата Дороша. Абсолютно всі у місті Лубни, 50% Полтавщини и десять відсотків всієї земної кулі знають, хто такий Дорош. Не будемо перераховувати всі афери чоловіка Віри Миколаївни; зупинимося тільки на яскравій останній. 01 лютого цього року в ресторані «Волдо» відбулася партійна конференція політичної партії «ПОРА», яку очолює наш герой, але як після такої конференції не випити грам 700 «водяри»? Випив… Потім о 22.00 того ж 01 лютого потягнуло його керувати персоналом, благо є ким. В цей дінь доля усміхнулася Олені Калашниковій, яка проходила виробничу практику на «Волдо». Була вона запрошена до особистого кабінету Дороша, і там змішалися виробництво і політика. Взагалі Вован їй показав, як він розправляється із своїми політичними опонентами. Прямо на столі, під столом, звісно, без її згоди, показав Олені на практиці, «куди» він Януковича і Вітренко, і де він їх бачив…Асистентом працював в цей час Олег (зброєносець); ну там, звісно, яка зброя…. За ці дійства «в местах, не столь отдаленных» 100% становляться жертвами грипу Н5N1 (просто «петухами»). Звісно викликала Калашникову до себе директор ресторану і спитала чи знає Олена, хто її чоловік( а чоловік її Рудяк –начальник карного розшуку Республіки Крим) Олена їй і каже ой як добре що е Ви, Ви ж допоможете покарати ґвалтівника, а та їй у відповідь –«це ти сама винувата, це тим спокусила братана Вовчика, а якщо будеш …….. сама сядеш (мабуть за зґвалтування «крупного рогатого « Дороша
Заплітай косички, Вован; вчись красити губи…
Віра Миколаївна, досі місто Лубни шанувало Вас, зараз співчуваємо - Ви ж не лесбіянка, щоб надалі жити з «машою».
Пішли з роботи з «ВОЛДО» майже всі працівники, пішов і керівник групи навчання Гринь – керівник Олени Калашникової. Пригрозив Дорошу.
Але Вован пацан крутий, він вміє не тільки друзів ошукувати , не тільки дівчат ґвалтувати – перестріли Гриня у парку хлопці Вована, нам яли йому боки, розбили обличчя. Звернувся Гринь до міліції –послали Гриня туди, куди не ходять. Пішов Гринь до прокурора – той каже …..так …..козел Дорош….( це ми і самі знаємо , чому Ви, прокурор, не відправили Гриня на мед. експертизу?
Міжрайонний прокурор Білоконь Р.М., е місце, дата , час - це повідомлення про злочин - особливо тяжкий. Ваш хід. Звісно шкода кидати на нари другана - гіганта політики і сексу Дороша – він же у перспективі ( сподіваємося) пасивний педераст «Маша»
А тепер до наших баранів , пробачте «мерів».
Нещодавно була замислена грандіозна політична акція. У кінотеатрі «Київська Русь» була запланована зустріч усіх кандидатів в мери з виборцями. З нами… Прийшли майже всі. Не прийшов тільки Василь Коряк і Ігор Павельчук («не вийдемо з свиним рилом в калашний ряд!»). Ці двоє вже глибоко впевнені у своїй перемозі. Але не прийшли виборці чомусь – геть нецікаво слухати нам чергові брехні.
Тож брехали вони один одному
Всі кандидати впевнені в своїй перемозі, навіть Боря Галушко – «10%». Ні, це не його рейтинг, це його «погоняло». Як історія намотує свої кола! Був у нас мером Коряк, був в нього заступник Дорош, був в нього заступник Павельчук. Хлопці, Ви ж товаришували, Ви ж одних і тих же юристів і секретарок «пускали по кругу». Брати ви наші «молочні» Яка кішка між Вами пробігла? Створить коаліцію, підпишіть угоду… Вся Лубенська «шелупонь» дивиться з надією на Вас. А Ви, виборці, робіть свій вибір, та вибирайте не кума, не свата, а того, хто буде вболівати за наше місто і за Ваші долі, за наших діточок, а не за свій бізнес і свої шкури.
Звісно будуть фальсифікації і під час цих виборів, звісно можливості найбільші у команди нинішніх крадіїв Соболева та Тягла, але ВСЕ залежить від нас.

НАСТУПНА ПУБЛІКАЦІЯ – У П’ЯТНИЦЮ, 10 БЕРЕЗНЯ.

06-03-2006 15:23 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1141651416.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua