першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: Вітання прокурору з Днем жертв катувань

25-06-2007 07:09 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182744541.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Коли мені було 7 років два міліціонери мало не задушили мене, коли під час обшуку зривали з мене золотий ланцюжок з хрестиком. Погрожували забрати в мами та помістити мене до дитбудинку, якщо мама не підпише якісь папери
На суді прокурор просив маму позбавити волі на 9 років, але районний суд її повністю виправдав, прокурор подав апеляцію, але й апеляційний суд визнав маму невинною в скоєнні будь-якого злочину. Тоді прокурор подав касаційне подання, в якому просив маму відправити до тюрми, але й Верховний Суд України виправдав маму.
Зараз ми подали до суду позов про повернення викраденого під час обшуків майна на суму 5000 грн та відшкодування моральної шкоди. Вже рік триває суд, а кінця йому не видно. Кати та злодії з УБОЗу та прокуратури Полтавської області отримали підвищення по службі і насміхаються над нами: Прокурор наш і нічого ви не зробите!" Мені вже 11 років, але я до цього часу пам"ятаю рубець на шиї від катувань "правоохоронців" в серпні 2003 року під керівництвом начальника УБОЗу Плужніка О.А. Ми зверталися в прокуратуру України, але звідти переслалми скаргу в полтавську прокуратуру, а ті відповіли нам: "Факти не підтвердились, заява зроблена з метою уникнути відповідальностіза скоєний злочин". Але ж всі суди маму виправдали після 3-річних знущань над нами. Тож вітайте нашого прокурора з Днем жертв катувань! Він цього заслужив, бо хто б ще захистив катів від заслуженого покарання за скоєне?

25-06-2007 07:09 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1182744541.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua