першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Довгаль нагинає Криворізьке БТІ і перетворює людей в "бидло"

20-07-2007 22:38 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184960283.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Cтавленик Криворізького міського голови Ю.Любоненка та Партії Регіонів новий начальник Криворізького бюро технічної інвентаризації пан Володимир Довгаль з призначенням вирішив негайно навести порядок "в своєму королівстві" і без видимих причин і обгрунтувань , нібито тимчасово,заборонив проведення робіт , щодо срочної оцінки об'єктів нерухомості і виданням відповідних довідок населенню(всім відомо , що такі довідки є одним з основних документів під час здійснення і законного оформлення куплі-продажу або житла , або земельної ділянки і т.ін.) Таке несподіване рішення в самий розпал сезонних дій (в теплу пору року) стосовно покращення своїх житлових умов за власні кошти, створило для громадян штучні, м'яко кажучи, незручності у вирішенні цих проблем.Мало того , що в приміщенні БТІ в прийомні дні утворюється стовпотворіння (а серед цих людей багато старих і хворих) , але люди неможуть ніяк зрозуміти, чому вони за власні кошти не можуть прискорити ( замічу - законним шляхом)проведення технічних робіт з оцінки їхніх об'єктів.Тим самим збільшувати час на проведення власних дій по покращенню як житлових так і фінансово-майнових умов свого життя.
Да , буду несправедливим , якщо не скажу про те , що декому з тих хто особисто розмовляє в кабінеті з п. Довгалем вдається домовитися про здійснення срочних оцінок і отримання відповідних довідок від БТІ, але не у всіх вистачає фінансового ресурсу для успішного результату.Мабуть тариф відрізняється від законного і можливо - сильно.
Тим часом навколо приміщення БТІ вже встановлюється паркан. Це теж рішення пана Довгаля ,- готується до майбутньої оборони. Значить змінювати свої рішення не збірається(можливо знає для кого старається).
Ну щож партійцям-демократам не до цих проблем в цей час.Вибори вже пруть.
А люди хочуть багато чого встигнути до зими: ікупити , і продати , і перебудувати , і вїдремонтувати , ібагато чого ще , але в Кривому Розі похоже тільки Довгаль може прискорити цей процес.
А те що права порушуються , навіть якщо і конституційні , то від громадян звернень не поступало. Ані в правоохоронні органи , ані в міську раду чи до міського голови, ані в партійні осередки політичних партій ніхто з них ще не потрапив. А чому і ні . Люди добрі! Це ж буде дешевше ніж у Довгаля під дверима товкатися.Під вибори може хто і допоможе ,- хочаб на пікет грошей підкинути.
А щодо зловживань та корупційних дій , то їх треба через суд довести .А громадянам своїх проблем вистачає.Не до судів їм сьогодні.
Є надія , що правоохоронці заглянуть на "Майдан" та хочаб до відома візьмуть цю інфу. Але до Криворізького БТІ прийти їм булоб цікавіше.

20-07-2007 22:38 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1184960283.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua