першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Луганчанка з «ДемАльянсу» навчалася в Жіночій школі НАТО

29-11-2007 00:42 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196289769.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Протягом трьох днів школа працювала в смт. Печеніги міста Харків за ініціативи Центра прав людини «Древо життя».

В Зої ми запитали про важливість такої школи для сучасної активної молоді.

– Ні для кого не секрет, що державна програма про інформування громадян з питань європейської та євроатлантичної інтеграції є лише декларативними, записаними тільки на папері. Про це свідчать моніторинги цієї програми, зокрема моніторинги Харківського інституту соціологічних досліджень. Але населення, особливо активна та суспільно свідома молодь бажає розібратися в цих питаннях більш докладно. Також вони бажають уміти обґрунтовувати свою думку, чому вони за вступ до НАТО чи проти цього.

Жіноча школа НАТО, - розповідає Зоя Буйницька, - охопила 95 учасників з різних куточків України, зокрема 71 жінку. Подібні інформаційні проекти допомагають людям поставити найпростіші питання та отримати фундаментальні, розгорнуті відповіді. Але ж населення складає близько 48 мільйонів, серед яких суттєву частину складає молодь. І ці фрагментарні проекти, присвячені питання НАТО та ЄС, не в силах охопити навіть половини не байдужої до державного курсу України молоді. Тому, - вважає голова ЛОО ВМГО «Демократичний Альянс», - слід активізувати державну програму інформування з зазначених питань. І ми, як представники активної молоді, за цим спостерігатимемо.

На своєму локальному рівні Луганський обласний осередок планує зробити проект щодо інформування населення про НАТО та ЄС.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/

29-11-2007 00:42 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1196289769.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua