першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка: жертви виправдані, але злодії ще працюють в УБОЗії

03-03-2008 17:16 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204557416.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як вже повідомлялось 09.06.2004 "убозівцяии" було арештовано керівний склад цієї правозахисної організації на чолі з керівником Валентином Волошиним. 5 місяців перебували дві літні жінки та 52 -х річний голова в СІЗО-23. 10 діб в Полтавському ІТТ його піддавали жорстоким катуванням. Катування обіцяли припинити, як тільки профактивісти підпишуть протоколи з заготовленими зізнаннями в скоєнні особливо тяжкого злочину. На судових засіданнях прокурор просив суд профспілкового лідера позбавити волі строком на 13 років, жінок - на 8. Покази "потерпілих" були зфабриковані та розміщені в газеті "Вечірня Полтава" для того, щоб потерпілі не плутались в показах. Але й це не допомогло. Потерпілі, раніше засуджені за вбивство та згвалтування плутались в показах і справа лопнула в суді двічі. Загалом на "розслідування" цієї кримінальної справи витрачено понад 2 мільйони грошей українських платників податків. Понад 20 місяців над справою "працювали" 3 слідчі бригади слідчих відділу з особливо важливих справ УМВС України в Полтавській області, лише на поїздки до Москви витрачено 400 000 грн. Крім того, самі міліціонери під час обшуків вкрали мобільний телефон, вимагали хабара за закриття кримінальної справи в суиі 10 000 доларів США а також викрали та знущались над 15-річним сином Волошина - Олексієм.
Цікаво, що профактивістів, які все своє свідоме життя захищають простих трудівників, звинувачували в тому, що вони наче б то продали своїх колег в рабство на будівництво санаторію "Кратово" в м.Жуковському Московської області. Те, що на будівництві працювали й діти обвинувачених слідство до уваги не брало.

03-03-2008 17:16 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1204557416.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua