першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«…Если любишь, мир вокруг становится добрей!..»

14-07-2008 22:49 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216064966.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

2 липня 2008 року в Луганську проходив Всеукраїнський фестиваль для дітей, юнацтва та молоді з проблемами здоров’я «Восток–Схід-West», який відбувався в Луганському обласному державному академічному українському театрі.
До нас на фестиваль завітала молодь з Харкова, Сімферополя, Ужгорода, Вінниці, Донецька, Києва, Кам’янець-Подільського та Кривого Рогу. Крім того своїми талантами вразили глядачів діти з Луганських обласних дитячих будинків № 1 та № 2. Більш ніж 150 людей показували нам свої таланти. Неймовірні танці, сучасні, авторські та українські народні пісні, театралізовані вистави, поезія – все це і багато іншого презентували учасники фестивалю. Одними з неймовірних виступів можна виділити танці пар учасників на інвалідних візках, дуети та хори дітей, театр мімів, який проникав в саму суть людської душі і це не могло не вразити всіх присутніх.
За словами директора «Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями» - «Важливість проведення цього заходу складно переоцінити. Життя більшості молоді з обмеженими фізичними можливостями представляє собою вузьке коло спілкування, неможливість проявити себе та отримати заохочення своїм талантам. Але ж багато з них такі талановиті! Уявіть собі, яких зусиль та праці, потрібно парі, яка пересувається на інвалідних візках кружляти в танці. Які авторські вірші можна почути та насолодитися їх легкою римою про море, про природу, дітей з проблемами здоров’я! Відкриваються такі здібності та перспективи!» - відмітила Тетяна Баранцова.
Організаторами фестивалю виступали – Національна асамблея інвалідів України, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими можливостями, Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, ЛОМГО «АМИ-Восток» та інші. А також всебічну підтримку та допомогу надала наша організація.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/566/

14-07-2008 22:49 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216064966.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua