першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Підписання Меморандуму

16-07-2008 17:10 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216217405.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

17 липня 2008 року відбудеться урочиста церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між Державним комітетом архівів України та Міжнародним благодійним Фондом «Україна 3000».
У церемонії підписання братимуть участь Голова Правління Міжнародного благодійного Фонду О. В. Максимчук, експерт департаменту культурологічних програм Фонду О. О. Стасюк, Голова Держкомархіву України О. А. Удод, заступники Голови Держкомархіву К. Є. Новохатський та Г. В. Портнов, члени колегії та відповідальні працівники Держкомархіву, директори центральних державних архівів України.
Підписання Меморандуму підтверджує готовність Фонду «Україна 3000» та Державного комітету архівів України до взаємовигідного та довгострокового співробітництва у справі вивчення та популяризації складних сторінок історії України та відродження історичної справедливості.
У рамках Меморандуму здійснюватиметься публікація наукових та науково-популярних праць, збірників документів, підготовка та презентація виставкових проектів.
Одним з важливих видів діяльності стане популяризація документів про Голодомор 1932-1933 рр., репресії, що зазнали грмадяни України за часів тоталітарного режиму, виявлення документів з історії Другої Світової війни, зокрема щодо злочинів нацистського режиму на території України, а також наповнення тематичних Інтернет-ресурсів Фонду.
Урочистий захід відбудеться в приміщенні Державної наукової архівної бібліотеки, м. Київ (Солом'янська, 24, 2 поверх).

Телефон для акредитації представників ЗМІ: 275-35-55

16-07-2008 17:10 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1216217405.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua