першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Одеса. Неочікуване продовження…

30-09-2008 18:47 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222789631.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

25 вересня, під час зйомок репортажу журналістами НТН під стінами Приморського військкомату, полковник Лобан намагався завадити журналістам проводити зйомки. Він забрав у журналістки мікрофон, закривав об’єктив камери, і намагався її відключити. Мікрофон був повернутий журналістам лише після того, як представник «Демократичного Альянсу» почав знімати те, що відбувається на фотокамеру:
http://ru.youtube.com/watch?v=K51PtEbwqtQ
На запису чутно, як полковник Лобан наказує своєму підлеглому майору Олександру Світлицькому забрати фотоапарат в незручного свідка.
А 26 вересня неприємне продовження мала вже прес-конференція, проведена в середу. Антон Лобан, брат полковника Лобана, через якого йшли перемовини щодо організації прес-конференції, і який оплачував приміщення, зранку, в день прес-конференції заявив, що на прес-конференції від військкомату буде Ярошевський Андрій Іванович. Олексій Чорний, попередив власників прес-центру, про можливого учасника. В свою чергу працівники прес-центру надрукували для учасника табличку. Цю табличку, на фоні пустого крісла зняли журналісти і поставили в репортаж. Згодом, з особистого дзвінка Андрія Ярошевського нам стало відомо, що військовослужбовець на прес-конференцію іти не збирався, і взагалі він в цей час був у відпустці. Інформація, надана Антоном Лобаном, виявилася брехнею. В результаті, хоча представники «Демократичного Альянсу» ніяк цю табличку не коментували, в об’єктив камери потрапило прізвище непричетної людини…

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/645/

30-09-2008 18:47 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222789631.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua