першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Оніщука:віддати оформлення спадщини кримінальному бізнесу?

02-10-2008 08:57 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222927041.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Заповіт психічно хворої на старечу недоумкуватість з маячними включеннями завірила приватний нотаріус Новікова Н.І. Внучка померлої звернулася до суду, і актом посмертної експертизи №666 від 10.09.2008 року, проведеної в Полтавській обласній психіатричній лікарні встановлено, що хвора не усвідомлювала значення своїх дій та не могла керувати ними під час написання заповіту. Як стверджували в суді сусіди, хвора жодного дня не була адеквантною, була відпущена з психлікарні на поховання трагічно загиблого сина, після чого попала в обійми аферистів, які через заповіт намагались заволодіти будинковолодінням вартістю понад 100 000 грн.Якою треба бути нотаріусу, щоб не помітити яскраво виражену психічну хворобу? Чи це щось інше? Звичайно, як у більшості подібних випадків, через день після відвідин нотаріуса психічно хвора громадянка при загадкових обставинах помирає. Як могла нотаріус, діючи від імені держави, посвідчити заповіт жінки, яка протягом останніх півроку не усвідомлювала в якій країні живе, хто президент, говорила, що в неї 5 дітей, що живуть вони в Швейцарії. Жінка накидалась на перехожих і тому лише за останній рік перед смертю тричі перебувала на стаціонарному лікуванні в психлікарні, куди доставлялася примусово. Жодного дня жінка не вела себе адеквантно. Що буде, коли таким нотаріусам, як Новікова Н.І. закон довірить вести спадкові справи? Може краще нехай будуть черги до державних нотаріусів? Вже зараз відомо багато випадків, коли приватні нотаріуси оформляють довіреності на керування автомобілем від померлих рік назад власників автівок. Куди ми йдемо? Невже до Європи? На нашу думку віддати ведення спадкових справ в нашій державі приватним нотаріусам - віддати цю сферу криміналу. Приватний нотаріус не охороняється державою, часто йому загрожують зброєю і т.п. То як же він може виконувати функції держави?

02-10-2008 08:57 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1222927041.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua